İzmir’de AK Parti’den miting havasında konser! Muazzez Ersoy Durmak yok, yola devam” dedi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Muazzez Ersoy, Beyaz Parti’nin İzmir’de düzenlediği Kamu konserinde sahne aldı. Beyaz Parti’ye olan desteğini seçim öncesi halkla paylaşan Ersoy, “Durmak yok, yola devam” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye, 14 Mayıs 2023 Pazar günü, tarihinin en Kıymetli seçimi için sandık başına gidecek. Bu kapsamda da, partilerin ve başkanların seçim çalışmaları devam ediyor.

Seçim az bir mühlet kala alan çalışmaları ve etkinlikler de bütün süratiyle sürüyor. Adaylar, kentlerde yapılan etkinliklerde vatandaşlarla buluşuyor. Önderler ve Milletvekili adayları Belde Kent gezerken, yapılan etkinliklerde de konserler veriliyor. Bu konserden birisi de İzmir’de verildi. 

İzmir’de verilen konserde sahneye çıkan Beyaz Parti Gençlik Kolları Lideri ve Beyaz Parti İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Eyyüp Kadri İnan, vatandaşlara seslendi. Beyaz Parti İzmir Milletvekili adayları Muhammet Doğan ve Yasin Demirel de birer konuşma yaptı. Mitingin akabinde sanatkarlar Kutsi ve Muazzez Ersoy, alandakilere konser verdi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Çiğli Kasaplar Meydanı’nda düzenlenen aktiflikte sahne Meydan Muazzez Ersoy, “Durmak yok, yola devam. Haydi bismillah.” dedi. O anları Beyaz Parti Gençlik Kolları Lideri ve İzmir Milletvekili adayı Eyyüp Kadir İnan, toplumsal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir