Şarkıcı Kibariye sahneden tepe taklak düşmüştü! Kibariye’den ilk açıklama geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Kibariye sahne aldığı sırada şanssız bir Hadise yaşadı. Mersin’de konser veren Ünlü müzikçi sahneden düştü.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sahneye çıkmak isteyen bir kişiyi engellemeye çalışan Emniyet görevlisinin Misli bir halde çarptığı Kibariye istikrarını kaybetti. meşhur müzikçi darbenin şiddetiyle yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

Yaralanan Kibariye Evvel yakın bir Özel hastaneye akabinde da Mersin kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan Kibariye’nin düşme anları cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kibariye’nin sahneden düştüğü o anlar:

KİBARİYE BİRİNCİ Defa KONUŞTU:

Çok Aka bir endişe yaşadığını belirten sanatçı kelamlarına şöyle devam etti:

“Mersin halkı Fazla sıcak ve samimi. Kamu konserlerinde bu türlü riskler her Vakit oluyor. Ben de bahtsız bir Hadise yaşadım. Bir gece ağır bakımda kaldım. Şu Lahza sıhhatim uygun. Sevenlerim dualarını Noksan etmesin. En kısa müddette konserlerime kaldığım yerden devam edeceğim. Bu ortada Cumhurbaşkanımız, Maliye Bakanımız ve sıhhat Bakanımız bana geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Onlara da bu İlgi ve alakalarından Dolayı Fazla teşekkür ederim.”

BAKAN KOCA’DAN AÇIKLAMA!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak, “Ses sanatkarımız Kibariye, sahnede yaşadığı şanssız bir Hadise sonucu yaralandı. Tedavisi Mersin kent Hastanesinde devam ediyor. Şuuru yerinde. Bir müddetliğine rasat altında tutulup, taburcu edilecek. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sesinizle, sevincinizle sizi tekrar ortamızda görmek istiyoruz” sözlerini kullandı.

MENAJERİNDEN BİRİNCİ AÇIKLAMA GELDİ!

Kibariye’nin menajeri Harun Belenkoğulları, müzikçisinin taburcu olmasının akabinde İstanbul’a döneceklerini belirterek, “Genel durumu düzgün, dünden bu yana tabip denetimi altında. Kaşında açılma vardı. Hekimler müdahale etti. Bedeninde ise sıyrıklar oluştu. Bugün taburcu edilmesi bekleniyor” dedi.

Geceyi hastanede müşahede altında geçiren Kibariye menajeri aracılığıyla sevenlerine, “Allah korudu, merak etmesinler, sıhhat durumum pek iyi” bildirisi gönderdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir