Acı haberleri üst üste alan Zuhal Topal kendini kaybetti! Zuhal Topal’a bir acı haber daha

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Yemekteyiz ve Sofrada programları ile pek Fazla vilayetten birçok yarışmacıyı konuk eden Zuhal Topal, nihayet üç ayda ikinci şoku yaşadı

Hatay’da evvelki gün bir kamyonun denetimini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada, 12 şahıs kaybetti, onlarca şahıs yaralandı. Kazanın akabinde hayatını kaybeden bireylerin kimlikleri belirlendi. Bu isimler ortasında, 3 Yıl Evvel Zuhal Topal’ın Sofrada isimli programında yarışan isimlerden Gülsen Koyuncu ve Meryem Koyuncu’nun da yer aldığı öğrenildi. 

Yarışmaya geliniyle Birlikte katılan Meryem Koyuncu, argümanlı kelamlarıyla dikkat çekmişti.

Gelini, oğlu ve torunlarıyla Bir arada asker konvoyu ile Bir arada yolcu göndermek üzere bölgede bulunan Meryem Koyuncu, kaza anında hayatını kaybetti. Torunlarının da hayatını kaybettiği kazada, gelin Gülsen Koyuncu’nun hastaneye kaldırılarak ağır bakıma alındı. Gülsen Koyuncu, bütün müdahalelere Karşın kurtarılamadı.

Acı haberi almasının akabinde Zuhal Topal, toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Ah Meryem ablacım o kadar üzgünüm ki.. Hatay çekimimizde ziyaretimize gelmişti, yerin cennet olsun, İlah geride kalanlara sabır versin.”

ZUHAL TOPAL’IN ÜÇ AYDA İKİNCİ KAYBI

Aralık 2022’de Hatay’da gerçekleştirdiği programdaki yarışmacılardan Levent Şahin’i, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen sarsıntıda kaybeden Zuhal Topal, Meryem Koyuncu ile Bir arada nihayet üç ayda ikinci kaybını yaşamış oldu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir