Şarkıcı Alişan’ın yengesi Merve Tektaş, Selçuk Tektaş’a duygusal mesaj!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 12, 2023 Yorum Yok

Eşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Merve Tektaş, bugün Yürek burkan bir paylaşımda bulundu.

Ünlü müzikçi Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş genç yaşında koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Selçuk Tektaş’ın vefatının akabinde ne Alişan’ın kardeş acısı dindi ne de yengesi Merve Tektaş’ın…

Kızları Eyşan ile Ceylan’ın babası Selçuk Tektaş’ı kaybettikten sonra tarifsiz bir Sıkıntı yaşayan Merve Tektaş, bugün yeni bir paylaşımda bulundu. Kızları için ayakta durmaya çalışan Merve Tektaş’ın Instagram hesabından yayınladığı gönderisiyle eşine olan hasretini haykırdı.

“Çok Özel bir gün 12 Mayıs çok, o denli bir Yürek doğmuş ki yaşamayan anlayamaz, tanımayan bilemez lakin ben Fazla şanslıyım ki ,o koca Gözü pek adam benim hayat arkadaşım, kocam, çocuklarmın babası olmuş. Kimse nihayet fotoğraf olduğunu,son Yemek olduğunu, nihayet nazar olduğunu bilmeden yaşıyor Noksan olmak ve tanımı Mümkün olmayan boşluğu anlatmak Fazla güç… Düzgün ki doğmuşsun benim canım Selçuk’um. Keşkelerle beni bıraktın… çok güç be Selçuk’um lakin Mervoşun seni hiç bırakmıycak, seni Fazla seviyorum ve her Vakit söylüyorum ve söyliycem her şey için Fazla teşekkür ederim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir