saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Gelen

Gelen

Genel

Merve Boluğur’dan şaşırtan üçüncü evlilik açıklaması! “Şu anda tamamen…”

admin
0 17

Uzun müddettir ekranlarda görülmeyen oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz akşam “Hadi İyisi: Istakoz’un Haritası’nın” galası için Kanyon AVM’de görüntülendi. özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Boluğur kendisine gelen üçüncü evlilik sorularına işte bu türlü yanıt verdi…

Genel

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan: Çocuklarımı güzel bir sürpriz bekliyor!

admin
0 40

Geçtiğimiz günlerde çocuklarının düzenlediği sürpriz doğum günü kutlamasıyla gündeme gelen İzzet Yıldızhan, bir AVM çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çocuklarından bahsederken gözlerinin içi gülen Ünlü müzikçi, “Ailem ve çocuklarım benim olmazsa olmazlarım.” dedi.

Genel

Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

admin
0 20

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği karşılık dikkat çekti.

Genel

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

admin
0 35

Toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen bildirilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir yanıt veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Genel

CZN Burak’tan Taha Duymaz’a gelen çirkin yorumlara tepki! “Değdi mi?”

admin
0 40

Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni CZN Burak, zelzelede hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen yakışıksız yorumlara Başkaldırı etti. Duymaz’a Kötü yorumlarda bulunanlara “Değdi mi?” diyerek seslendi.

Genel

Sunucu Ece Erken evine gelen doğalgaz faturasını paylaştı! Faturayı görenler şoke oldu

admin
0 36

Sunucu Ece Erken, konutuna gelen doğalgaz faturasını toplumsal medyadan paylaştı. Yüksek ölçüde gelen fatura fiyatı görenleri şoke etti.