9 çocuk babası İzzet Yıldızhan: Çocuklarımı güzel bir sürpriz bekliyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 08, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde çocuklarının düzenlediği sürpriz doğum günü kutlamasıyla gündeme gelen İzzet Yıldızhan, bir AVM çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtladı. Çocuklarından bahsederken gözlerinin içi gülen Ünlü müzikçi, “Ailem ve çocuklarım benim olmazsa olmazlarım.” dedi.

Çocuklarıyla yaptığı paylaşımlarla toplumsal medyanın en Fazla konuşulan isimlerinden biri haline gelen İzzet Yıldızhan, evvelki gün Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarına poz verdikten “İftar öncesi birkaç alacağım vardı, onları almaya geldim” diyen Ünlü müzikçinin keyifli halleri gözlerden kaçmadı.

İzzet Yıldızhan

3 Nisan’da 60’ıncı ıslak gününü kutlayan ve 9 çocuğuyla çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Yıldızhan, sürpriz Tebrik hatırlatılınca “Böyle Özel vakitlerde ailemle olmayı tercih ediyorum. Ailem ve çocuklarım benim olmazsa olmazlarım. Zira onlar ile Fazla mutluyum” tabirlerini kullandı. 

İzzet Yıldızhan ve çocuklarının kareleri

Kalabalık bir aileye sahip olan Yıldızhan’ın anane haline gelen bayram sabahı çocukları ile olan paylaşımları her Yıl dikkat çekiyor. “Bu bayram da anane hale gelen paylaşımınız olacak mı? Bu sefer çocuklarınızı ne üzere sürprizler bekliyor?” sorusu yöneltilen Ünlü İsim “Bayram planım büsbütün ailem ile olacak bu sefer. Bakalım bu bayramda neler olacak? Çocuklarımı hoş bir sürpriz bekliyor” şeklinde Cevap verdi.

İzzet Yıldızhan ve çocukları

“BİZ DE ÜSTÜMÜZE DÜŞEN MİSYONU YAPIYORUZ”

Kahramanmaraş merkezli iki Aka yıkıcı sarsıntının akabinde konutunu, ailesini kaybeden depremzedelere otelini açan Yıldızhan, “Yapılan yardımlar söylenmez ancak ben de üstüme düşen vazifeleri yaptım. Alışılmış ki Fazla Aka bir felaket. Biz bunlardan ders almalıyız. İlah ölenlere rahmet eylesin. Kalanlara da baş sıhhati diliyorum, geçmiş olsun diliyorum. Hepimiz birbirimize sarılacağız. Biz Türk Milleti olarak esasen hassasız. Hükümet, sivil toplum, herkes elinden geleni yaptı, hala da yapıyorlar. Onun için biz de üstümüze düşen misyonu yapıyoruz” diyerek kelamlarını noktaladı.

İzzet Yıldızhandan açıklamalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alp Kırşan günler sonra Antideprasan yorumuyla ortaya çıktı! Toplumsal medyada gündem oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir