İstanbul’da sahur yapılacak mekanlar

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 08, 2023 Yorum Yok

İftar Yemek menüsü kadar sahur da epeyce kıymetlidir. İstanbul’da sahur yapacağınız hoş ve sakin yerler mı arıyorsunuz? Sizler için sahur yapacağınız yerleri listeledik. İşte, sahur yapacağınız o yerler…

Sahur vakitlerini her Vakit konutunuzda geçirmek istemiyor olabilirsiniz. İhtimamla hazırlanmış donanımlı masa servisleri için sahur vaktinde Aleni olan yerleri sevdikleriniz ve ailenizle Bir arada hem eğlenceli vakit geçirmek hem de sahur yapmak için tercih edebilirsiniz. Sahur vaktinde Aleni olan yerler nerelerdir? Nerelere gitmeyi tercih etmeniz hakkındaki teklifleri sizler için sunuyoruz…

SAHUR VAKTİ İÇİN YER ÖNERİLERİ

Katibim Üsküdar

Üsküdar merkezde ailelerin tercih ettiği Ünlü yerlerden biri olan Katibim, Ramazan ayında Güçlü iftar ve sahur menüleriyle tercih edilen en tanınan Anadolu Yakası restoranları ortasında yerini alıyor.

Emirgan Sütiş

Avrupa Yakası Emirgan‘da bulunan günlük manda sütleri, organik reçelleri ve Susurluk’tan getirilen etleriyle Ünlü olan yer Sütiş müşterilerini bekliyor.

Ovalı Konya Mutfağı, Kartal

Anadolu Yakası Kartal‘da Konya mutfağı ile Ünlü yer olan Ovalı Konya Mutfağı, klasik pideleriyle donanmış sahur masasıyla sizleri bekliyor.

Anonim, Kuruçeşme

Avrupa Yakasında yeşillikler ortasında bir sahur vaktine ne dersiniz? Beşiktaş ilçesine bağlı Kuruçeşme mahallesindeki Ünlü Koru İstanbul isimli yerde, birbirinden hoş kahvaltı sofrası eşliğiyle sahurunuzu sevdiklerinizle tadabilirsiniz.

Pinhan Restoran Küçükyalı

Anadolu Yakası’nda bulunan Pinhan isimli restoran Aleni büfe seçeneğiyle ağır İlgi çekiyor. Küçükyalı evlendirme dairesinin Çabucak ardında bulabileceğiniz bu yer tam ailelere nazaran bir seçenek olabilir.

Van Kahvaltı Sofrası, Aksaray

Van kahvaltı sofralarıyla ünlü olarak bilinir. Epeyce ünlü olan bu kahvaltı konseptini sofralarına taşıyan yerlerden biri Van Sofrası Avrupa Yakası’nda Aksaray‘da bulunmaktadır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir