Sunucu Sinem Yıldız’a dolandırıcı şoku! Güvendiği dağlara taşlar yağdı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Sunuculuk mesleğiyle tanınan Sinem Yıldız, 2 yıldır yanında çalıştırdığı asistanı tarafından dolandırıldı. Kredi çekmek için milyonluk otomobilini asistanının üzerine yapan Yıldız, sonrasında neye uğradığını şaşırdı. Yıldız’ın güvendiği dağlara karlar yağdı. Olayın şokunu atlatamayan Ünlü sunucu, “Düşmanı uzakta aramayacaksın” dedi.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz Gündem’ programında sunuculuk yapan Sinem Yıldız, asistanı tarafından dolandırıldı. 2 Yıl Evvel işe aldığı ve ablası üzere davrandığı asistanı için “Güvendiğim dağlara kar yağdı. Düşmanının uzakta aramayacaksın” üzere sözler kullandı. 1 milyon liralık aracı elinden giden Yıldız, soluğu savcılıkta aldıktan sonra yaşadıklarını anlatırken Başkaldırı etti.

Sinem Yıldız

1 MİLYONLUK OTOMOBİLİNİ ASİSTANININ ÜZERİNE YAPTI

Yaşadıklarını Show anne Haber’e anlatan Ünlü isim, asistanını 18 yaşındayken işe aldığını ve vakitle kendisinin inancını kazandırdığını söyledi. Asistanını kardeşi üzere gördüğünü söyleyen Yıldız, “Borç istedi fakat ‘yok’ dedim. Sonra da ‘arabanı benim üzerime yap, kredi çekeyim’ dedi. Ben de güvendiğim için yaptım” dedi.

Sinem Yıldız asistanı tarafından dolandırıldı

ARABAYI TEFECİYE VERMİŞ

Arabayı üzerine Meydan asistanının banka yerine oto galeriye gittiğini öğrenen Yıldız küplere bindiğini Anlatım etti. Asistanının Çağ yaptığını, otomobil karşılığında da tefeciden Nakit aldığını söyleyen Yıldız, “360 bin TL alıyor, 500 bin TL ödeyeceğim diyor” diyerek yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Arabamı götürüyor, bir tefeciye veriyor. Borcu ödenmediği takdirde de araç gitmiş oluyor. Bunu bana neden ve niçin yaptın? Güvendiğim dağlara kar yağdı. Gözünün içine baka baka bunu yapıyor. Neymiş, düşmanı uzakta aramayacaksın. Asistanım üzere değil, herkes gerçek ablasıymışım üzere zannediyordu. birlikte işler yapmaya başladık. Uzun Vakit işler hoş gitti. Kredi çekebilsin diye gittim noterde otomobilimi üzerine verdim. Ben de güya uyku hapı içirmişler üzere her şeye inanıyorum. Otomobil ne oldu, ne oldu diye tekraren sordum. En sonunda itiraf etti.”

Ünlü İsim yaşananların akabinde asistanından şikayetçi oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hüsnü Şenlendirici’ye Ercan Saatçi ve Hakan Altun’dan ziyaret! Kansere yakalanan Ünlü klarnetçiyi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir