saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Emine Erdoğan Darülaceze’de depremzede bebekleri ziyaret etti

Emine Erdoğan Darülaceze’de depremzede bebekleri ziyaret etti

admin admin -
19 0

Emine Erdoğan, zelzele bölgesinden Darülaceze’ye getirilen depremzede bebekleri ziyaret etti. Rekafatsiz afetzede bebeklerin sıhhat durumlarıyla yakından ilgilenmesini sağlayan Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Evlatlarımızın etrafına örülen yıkılmaz sevgi duvarı, onlara sürekli kalkan olacaktır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları sonucu zelzele bölgesinde ebeveynsiz kalan afetzede bebeklerin getirildiği Darülaceze’yi ziyaret eden Emine Erdoğan, o anları Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

BEBEKLERİN SIHHAT DURUMLARIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

İlk günden beri afetzede bebekler ile yakından ilgileneceğini belirten Emine Erdoğan, Darülaceze ziyaretinden paylaşım yaptı. Erdoğan, “Darülaceze’de ortalarında depremzede bebeklerimizin de olduğu çocuk yuvasını ziyaret ettim. sıhhat durumlarının her gün daha da düzgüne gittiğini öğrenmekten memnuniyet duydum. Devlet muhafazasındaki bütün yavrularımızın gereksinimlerinin karşılanması için Aka bir Çaba sarf ediliyor. Çocuklarımızı sarmalayan inançlı ve şefkatli kollara bütün kalbimle teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, evlatlarımızın etrafına örülen yıkılmaz sevgi duvarı, onlara ebediyen kalkan olacaktır.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir