Hadise’nin “Mutluluk” pozları kafaları karıştırdı! Alyans paylaşımıyla da dikkat çeken…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 09, 2023 Yorum Yok

Hem müzik mesleğiyle hem de Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Hadise, nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. 37 yaşındaki Ünlü müzikçi o anlarını “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.

2022 yılının Nisan ayında Ünlü Amel insanı Mehmet Dinçerler ile dünya konutuna giren Ünlü müzikçi Hadise, aradığı memnunluğu yakalayamamış ve 5 ay sonra evliliklerini sonlandırmıştı. Müzik mesleğiyle olduğu kadar Özel hayatıyla da sık sık konuşulan Hadise’nin özellik ayrılık sonrası yaptığı paylaşımlar da başları karıştırmıştı. Geçtiğimiz günlerde bu paylaşımlara bir yenisini ekleyen Hadise’nin paylaştığı fotoğrafta parmağındaki alyans dikkat çekmişti. nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bırakan Ünlü müzikçinin yeni paylaşımı da akıllara Yeniden o soruyu getirdi.

Hadise

MUTLULUK POZLARI çok KONUŞULDU

Özel hayatında aradığı memnunluğu bir türlü yakalayamayan Ünlü isimler ortasında gösterilen Hadise‘nin Mehmet Dinçerler ile süratli başlayıp süratli bir biçimde biten evliliği magazin dünyasında en Fazla konuşulanlar ortasında girmişti. Dinçerler ile ayrılığından sonra ismi farklı bireylerle sık sık anılan Hadise, toplumsal medyada da en Fazla takip edilenler ortasına girdi. Geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda parmağındaki alyans ile dikkat çeken Hadise’den artık de mutluk pozları geldi.

Hadise

“MUTLULUKTAN UÇTUĞUMU GÖRMÜYORSUNUZ”

Adı şimdilerde Fransız kick boks şampiyonu Cyril Benzaquen ile anılan olay bu paylaşımıyla akıllara “Evleniyor mu?” sorusunu getirmişti. Hadise’nin “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla keyifli anlarını paylaştığı fotoğraflar başları daha da karıştırdı. Hadise’nin o paylaşımı toplumsal medyada adeta gündem oldu.

İşte Hadise’nin o paylaşımları:

Hadiseden Sevinç pozları

Hadise paylaşım

Hadisenin Sevinç pozları

Hadisenin nihayet paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Hüsnü Şenlendirici’ye Ercan Saatçi ve Hakan Altun’dan ziyaret! Kansere yakalanan Ünlü klarnetçiyi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir