Merve Boluğur’dan çocuk itirafı! “Çocuğum olmasını…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Geçirdiği iki evlilikte de istediğini memnunluğu yakalayamayan eski oyuncu Merve Boluğur, instagram hesabı üzerinden takipçileriyle yaptığı bir soru karşılık etkinliğinde itirafta bulundu. Boluğur’un kendisine gelen bir soruya verdiği yanıt dikkat çekti.

2015-2017 yılları ortasında Ünlü müzikçi Murat Dalkılıç ile bir evlilik yaşayan Acemi Cadı, Ufak Sırlar, İçimdeki Fırtnına, şimal Güney, Süper Yüzyıl gibi sevilen üretimlerde yer Meydan Ünlü İsim Merve Boluğur‘un memnunluğu kısa sürmüştü. meşhur müzikçi ile olan ayrılığından sonra toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Boluğur, 2022 yılının Temmuz ayında DJ Mert Aydın ile bir birliktelik yaşamış ve Yine 2022 yılının Ekim ayında Mert Aydın ile dünya konutuna girmişti. Ancak Boluğur bu evliliğinde de aradığı memnunluğu bulamamış ve bir ay sonra evliliğini sonlandırmıştı. Boluğur’un, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen evlilik sorularına verdiği karşılık ise başları karıştırdı.

Merve Boluğur ve Mert Aydın

“ÇOCUĞUM OLMASINI İSTİYORUM!”

Oyunculuktan uzaklaşarak şarkıcılığa yöneldiğini lisana getiren Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı bir aktiflikle takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Bir takipçisinden gelen “3’üncü Kez evlilik Mevcut mı?” sorusuna “Çocuğuma baba olabilecek sahiplenici bir adamla… Çocuğum olmasını istiyorum. Evliliği çocuğun psikolojisi için isteyebilirim.” diyerek Karşılık veren Boluğur bu karşılığıyla dikkat çekti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sezin Bozacı Şen halleriyle dikkat çekti! Yalı Çapkını’nın Esme’si…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir