18 kilo altınım var demişti! 47 yaşındaki Kobra Murat son itirafıyla şaşırttı Duvara çivi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Kobra Murat lakabıyla tanınan Murat Divandiler daha Evvel 18 kilo altınım Mevcut diyerek gündem olmuştu. Geçtiğimiz günlerde torununa sünnet yapan Kobra Murat nihayet itirafıyla herkesi şaşırttı. meşhur İsim duvara çivi çakıp kıyafetlerimi asan biriyim” dedi.

Murat Divandiler  geçtiğimiz aylarda katıldığı programda ’18 kilo altınımım var, 18 konut ve 4 Tane yazlığım var” açıklamasıyla magazin gündemine bomba üzere düşmüştü. Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler nihayet açıklamasıyla dikkat çekti. 

Söylemezsem Olmaz programına katılan Kobra Murat Daimi konuşulan mal varlığı hakkında “2.5 milyon borca girdim konak yaptırıyorum. Ben çocuklarıma yatırım yapmak isteyen bir roman çocuğuyum” diyen Kobra Murat şu itirafıyla şoke etti:

47 yaşındaki Kobra Murat nihayet itirafıyla şaşırttı

“1 konut PARASI BİR DÜĞÜNE GİDİYOR”

“Ben o programa katıldığımda program reyting alsın diye dedim. ‘Şimdiye kadar 18 kilo altınlarım olmuştu’ dedim. O kısmı kesmişler. Bizim düğünlere Fazla Nakit gidiyor. 1 konut parası bir düğüne gidiyor. Ben çocuklarıma bir Hatıra bırakmak istiyorum, çocuğuma 13 yaşında yazlık aldım. 2.5 milyon borca girdim konak yaptırıyorum, üst katında ben oturacağım.”

“DUVARA ÇİVİ ÇAKIP ASAN BİRİYİM”

Kobra Murat ayrıyeten “Ben evvelden ölmüşlerle konuşan insandım, millete senin başına bu istikbal şu istikbal derdim. Herkesin Fazla rahmetini, Fazla duasını aldım. Ben de bu çocuğumun bu günlerini görünce 7 Tane kurban keserim. Bana kimse mahallede Murat demez. Üç Tane çocuğum var, Tüm akrabalarımın yükü benim üzerimde. Kimse çalışmıyor, benim dışımda. Duvara çivi çakıp kıyafetlerini asan biriyim, çocuğuma bir şey bırakmak isteyen, yatırım yapmaya çalışan bir roman çocuğuyum”açıklamasıyla herkesi şaşırttı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sezin Bozacı Şen halleriyle dikkat çekti! Yalı Çapkını’nın Esme’si…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir