Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden yeni haber! Çift terapisi alıyorlar

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

Son periyotlarda haklarında çıkan evliliklerinde kriz yaşadıkları savları ile sık sık gündeme gelen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinden bu sefer sevindiren haber geldi. Çift evliliklerini kurtarmak için bir adım attı.

Geçtiğimiz Yıl nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Ünlü müzikçi Oğuzhan Koç‘un evliliklerinde krizler yaşandığı argümanı magazin gündemine oturmuştu. Tezlere nazaran; şu sıralar yeni dizisi Adım Farah‘taki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde eşi Oğuzhan Koç ile yaşadığı kriz sebebiyle konutu terk etmişti. Bu savlar ortaya çiftin evliliklerini sonlandıracakları haberlerinin çıkmasına Sebep olmuştu. Evliliklerini kurtarmaya çalışan çiftten yeni bir adım geldi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

EVLİLİKLERİNİ KURTARMAK İÇİN ADIM ATTILAR

Ortaya atılan argümanları Bazen Vakit yalanlayan Bazen vakitse sıkıntıların olduğunu kabul eden ikili geçtiğimiz günlerde alyans takmamalarıyla da gündeme gelmişti. Çiftin alyanslarını çıkardıkları haberleri evliliğin büsbütün bittiği tezlerini ortaya çıkarmıştı.  Demet Özdemir’in evlilik süresince “Zaten genelde alyans takmıyordum. Bunun krizle ya da boşanmayla ilgisi yok” dediği öğrenilmişti. Çiftin nihayet olarak çift terapisi aldıkları öğrenildi. Savlara nazaran Demet Özdemir’in profesyonel yardım alma kararını Oğuzhan Koç’un da desteklemesinin üzerine çiftin bir süredir Suadiye‘de bulunan bir merkezde çift terapisi aldıkları öğrenildi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çift terapisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Neslihan Atagül dansıyla büyüledi! “Ah Belinda” sinemasının ön gösteriminde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir