saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Saatine ödediği para dudak uçuklattı! Acun Ilıcalı’nın saat fiyatını açıklayan Hakan Ural…

Saatine ödediği para dudak uçuklattı! Acun Ilıcalı’nın saat fiyatını açıklayan Hakan Ural…

admin admin -
19 0

Acun Ilıcalı’nın depremzede çocuklar için “Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop!” galasına katıldı. canlı yayında bu mevzu hakkında konuşan Hakan Ural, Acun Ilıcalı’nın saatinin fiyatını söylemesi üzerine olanlar oldu. Acun Ilıcalı’nın saatinin fiyatını duyanların dudakları uçukladı.

Depremzede çocukların morallerini yerine getirmek için, Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu Amel birliğiyle organize edilen “Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop!” sinemasının birinci gösterimi, Osmaniye’de gerçekleştirildi.  Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu’da Katar- Türkiye Konteyner Kardeşlik Kenti’ni ziyaret ederek sinemanın çocuklar için yapılan Özel gösterimine katıldı. “Neler Oluyor Hayatta” programının sunucusu Hakan Ural ise bu anları canlı yayında yorumladı. O anlarda Acun Ilıcalı’nın saatinin fiyatını söyleyen Ural, dikkat çeken yorumda bulundu.

Hakan Ural

ACUN ILICALI’NIN SAATİNİN FİYATINI SÖYLEDİ

Programda yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen Hakan Ural, bu seferde Acun Ilıcalı’nın zelzele bölgesinde taktığı saatin fiyatını söylemesiyle gündeme geldi. Partneri Parıltı Tuğba Ilıcalı’nın çocuklarla vakit geçmesini yorumlarken Hakan Ural’ın da  “Kolundaki saat 120 bin Euro… Konuşmuyorum” kelamları magazin gündemine bomba üzere düştü. Nur Tuğba da “Allah… Tamam, geçiyorum” diyerek mevzuyu değiştirdi.

Acun Ilıcalı zelzele bölgesinde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Çeşme’de dolu yağışı tesirini gösterdi! Plajlar beyaza büründü

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir