CZN Burak’tan Taha Duymaz’a gelen çirkin yorumlara tepki! “Değdi mi?”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni CZN Burak, sarsıntıda hayatını kaybeden fenomen Taha Duymaz’a gelen yakışıksız yorumlara Başkaldırı etti. Duymaz’a Kötü yorumlarda bulunanlara “Değdi mi?” diyerek seslendi.

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 şiddetindeki zelzeleler Fazla sayıda can kaybına Sebep oldu. 40 binin üzerinde kişinin hayatını kaybettiği zelzelenin hayattan kopardığı bir İsim de toplumsal medyada çektiği görüntülerle tanınan 19 yaşındaki fenomen Taha Duymaz oldu. Hatay‘daki köy konutundaki mutfağında çektiği Yemek görüntüleri ile bilinen Duymaz ölmeden Evvel çektiği görüntülerde söylediği sözlerle de sık sık gündeme gelmişti. yıkıntı altında kalarak hayatını kaybeden Duymaz’a yardım etmek için çaba eden isimlerden biri de CZN Burak lakabıyla tanınan Ünlü restoran zinciri sahibi ve toplumsal medya fenomeni Burak Özdemir olmuştu. Sarsıntının birinci günlerinden beri alanda yer Meydan Özdemir, Duymaz’ın yıkıntı altından kurtarılması için de sık sık paylaşım yapmıştı. Taha’nın vefatının akabinde Özdemir, artık de yeni paylaşımıyla Duymaz’a gelen Üzücü yorumlara Başkaldırı etti.

Taha Duymaz ve Burak Özdemir

“DEĞDİ Mİ?”

Yokluk içinde yaşadığı bilinen ve konutunun mutfağında çektiği paylaşımlarla tanınan Taha Duymaz, toplumsal medyada sık sık Kötü yorumlara maruz kalıyordu. Meskeninin mutfağında çektiği Yemek tanımı görüntülerine gelen “O mutfakta bir bardak su bile içmem” stilinde acımasız yorumlara maruz kalan 19 yaşındaki fenomenin vefatının akabinde Fazla sayıda şahıs Duymaz’a gelen bu Üzücü yorumlara reaksiyon gösterdi. Bu reaksiyon gösteren isimlerden biri de CZN Burak oldu. Burak Özdemir toplumsal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Duymaz’a gelen Kötü yorumların ekran imgesini paylaştı ve “Değdi mi insanları kırmaya yarın için kimin garantisi var?” tabirini kullanarak Başkaldırı etti.

CZN Burak Taha Duymaza gelen Üzücü yorumlara reaksiyon gösterdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kaldığı çadır kentte doğum günü pastası isteyen Nurhayat’a Kayseri’den pasta geldi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir