Kızının elini tutmayı bir olsun bırakmadı! Ebru Yaşar Mesut Hançer’e ev satın aldı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar ve eşi Necat Gülseven, sarsıntıda kızını kaybeden ve bir Lahza olsun elini bırakmayan memnun Hançer’e Ankara’dan mesken satın aldı. Acılı babanın yardımına koşan Ünlü müzikçinin bu hareketi takdir topladı.

Kahramanmaraş ve 10 vilayette binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan sarsıntılar, bütün Türkiye’nin yüreğini yaktı. Hem ailesini hem de meskenlerini kaybeden vatandaşların acılarının akabinde geriye sadece birkaç fotoğraf kaldı. keyifli Hançer‘in Kahramanmaraş’ta yıkıntı altında kalan 15 yaşındaki kızının elini tuttuğu fotoğraf ise sarsıntının sembol karelerinden biri oldu. 

Mesut Hançer ve ırmak Leyla Hançer

Kahramanmaraş’taki sarsıntıya ziyaretine gittiği babaannesinin konutunda yakalanan ve yıkıntı altında hayatını kaybeden 15 yaşındaki ırmak Leyla Hançer ve enkazın dışından kızının elini tutan acılı babanın o anı yürekleri dağladı. meşhur sanatçı Ebru Yaşar ve eşi Necat Gülseven, kızının elini bir Lahza olsun bırakmayan acılı babanın elinden tuttu.

Mesut Hançer

“Yaşadığımız facianın 7’nci gününde yaralarımızı Biricik Yürek epey sarmaya çalışıyoruz. keyifli Beyefendi ve kızının yüreğimizi dağlayan bu karesi hafızalarımızdan silinmeyecek. Acılı aileyle görüştük, Ankara’da yaşamak istiyorlar. Biz de en acil halde Ankara’da hem meskenlerini kuracağız, hem de bütün ailenin Amel imkanlarını sağlayacağız.” diyen Yaşar, kızlarını kaybeden memnun Hançer’e Ankara’da bir mesken satın aldı.

Ebru Yaşar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nden reaksiyon çeken dini nikah sahnesi! Toplumsal medya ayağa kalktı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir