Hande Erçel o soruyu duyunca adeta çileden çıktı! “Yapmayın Allah aşkına”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen ekranların sevilen oyuncusu Hande Erçel, geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Birlikte yeni yaşını kutladı. Gece sonunda muhabirlerin sorularını yanıtlayan hoş oyuncu gelen estetik sorularını duyunca adeta sıkıntıdan çıktı.

Kariyeri boyunca birçok üretimde yer Meydan ve ekranların sevilen oyuncularından olan Hande Erçel güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmayı başarıyor. Toplumsal medyada da en Fazla konuşulan oyuncular ortasında yer Meydan oyuncunun Özel hayatı da Aka bir İlgi ile takip ediliyor. Geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Birlikte 29.yaşını kutlayan oyuncu muhabirlerden gelen estetik sorularına sitem etti. Sorunun akabinde sonlarına Yargıç olamayan oyuncu aracını binerek olduğu yerden ayrıldı.

Hande Erçel

O SORU SIKINTIDAN ÇIKARTTI!

Son devrin yıldızı parlayan oyuncuları ortasında yer Meydan genç oyuncu Hande Erçel o soruya karşı hudutlarına Yargıç olamadı. Yeni yaşını arkadaşlarıyla Birlikte bir yerde kutlayan Erçel, yer çıkışı objektiflere yakalandı. Muhabirlerden gelen sorulara yanıt veren oyuncu gelen estetik sorusuyla adeta zahmetten çıktı.

Hande Erçel estetik sorularına sinirlendi

“YAPMAYIN İlah AŞKINA…”

Beykoz‘daki yerde doğum günü kutlamasının çıkışında muhabirlerle karşılaşan Erçel, ”Yeni yaşımı kutladık. 29’unca yaşımda sıhhat, huzur, Sevinç ve bol bol proje olsun.” ifadelerini kullanarak Mesut bir İzah yaptı. Lakin o sırada muhabirlerden gelen ”Hep estetikleriniz Laf konusu oluyordu evvelki yıllarda. Neler yaptırdınız?” sorusuyla modu düşen genç oyuncu, “Yapmayın İlah aşkına! Bu nasıl saçma soru? Ne hoş sohbet ediyorduk” diyerek öfkelendi ve oradan uzaklaştı.

Hande Erçel öfkelendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bestemsu Özdemir’den şaşırtan estetik iddiası! “Ben oyuncuyum, o denli görünmek istemiyorum…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir