Kısmetse Olur damat adayları Semih Kurtulmuş ve Adnan Kızıltaş’tan yıllar sonra gelen sürpriz!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bir devrin tanınan Karşılaşma programı Kısmetse Olur’un iki fenomen damat adayı Semih Kurtulmuş ve Adnan Kızıltaş’tan yıllar sonra beklenmeyen bir sürpriz geldi. Yıllar sonra bir ortaya gelen ikili sevenlerini şaşırtırken toplumsal medyada gündem oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan bir devrin efsane programı Kısmetse Olur‘un bitmesinin üzerinden uzun Vakit geçse de programın eski yarışmacıları hakkında çıkan haberler hala İlgi ile takip ediliyor. Efsane programın yayınlandığı devirde favori olarak gösterilen damat adaylarından Adnan Kızıltaş ile Semih Kurtulmuş‘un yıllar sonra bir ortaya geldiği haberi toplumsal medyada bomba üzere düştü. Hayranlarını şaşırtan bu sürpriz toplumsal medyada Aka ses getirdi.

Adnan Kızıltaş ve Semih Kurtulmuş

YILLAR SONRA BULUŞTULAR!

Programın en dikkat çeken isimlerinden olan ikili geçtiğimiz günlerde, yıllar sonra bir ortaya geldi. O anları toplumsal medya hesaplarından paylaşan ikilinin bu buluşması herkesi şaşırtırken toplumsal medyada da gündem oldu.

Geçirdikleri değişimle dikkat çeken ikilinin yanlarında eşlerinin de bulunması Fazla konuşuldu. İkili toplumsal medyada Fazla konuşulurken, kullanıcılar ikili için “Bunlar apayrı beşerler olmuş” yorumlarında bulundu.

Adnan Kızıltaş, Semih Kurtulmuş ve eşleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Televizyondaki imajları gerçek sanan sempatik kedinin heyecanı kalpleri ısıttı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir