İdo Tatlıses’in ‘Mavişim’ şarkısına en büyük destek kardeşi Dilan Çıtak’tan geldi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

“Bileklerime Kadar Acıyor” ve “Sen” üzere kesimlerle isminden Laf ettiren İdo Tatlıses, babasının ikonik modüllerinden ‘Mavişim’i yıllar sonra tekrar yorumladı. Klibinde babasıyla kamera karşısına geçen İdo Tatlıses’e en Aka dayanak kardeşi Dilan Çıtak’tan geldi.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses‘in müsaadeden giderek müzik dünyasında fırtınalar estiren İdo Tatlıses, babasının seslendirdiği “Mavişim” parçasını tekrar yorumladı. “Müzik benim hayatım” diyerek babasının mirasını sürdüren İdo, müziğin klibi için İbrahim Tatlıses ile kamera karşısına geçti. Farklı saç kesiti ve şekliyle hayranlarını şaşırtan İdo Tatlıses’in yeni imajı da gözlerden kaçmadı. Onur Oğuz’un direktörlüğünde müzikseverle buluşan “Mavişim” herkesten tam not aldı. 

İbrahim Tatlıses ve İdo Tatlıses

Ancak İdo Tatlıses’in annesi Derya Tuna için yazılan “Derya” şarkısı yerine Ayşegül Yıldız için yazılan “Mavişim” şarkısını seçmesi ise akıllarda soru işareti oluşturdu. 

İdo Tatlıses

İdo Tatlıses’in yeni çalışmasına en Aka dayanak ise uzun müddet Küs kaldığı kardeşi Dilan Çıtak’tan geldi. Kardeşinin klibini toplumsal medya hesabından paylaşan Çıtak “Mavişime gelen renk kalp ben” notuyla İdo Tatlıses’e takviyesini lisana getirdi. 

İbrahim Tatlıses ve çocukları İdo Tatlıses, Dilan Çıtak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Televizyondaki manzaraları gerçek sanan sempatik kedinin heyecanı kalpleri ısıttı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir