Bahar Kapıda bu hafta Edremit’ten Bayramiç’e uzanan eşsiz bir yolculuğa çıkıyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Her hafta Türkiye’nin güzide kentlerinden konutlara konuk olan fenomen seyahat programı Bahar Kapıda, bu hafta iki farklı kentten izleyenlere seslenecek. Birinci olarak Balıkesir’in gözbebeği Edremit’e giden Bahar Kapıda takımı akabinde Çanakkale’nin Bayramiç ilçesindeki eşsiz hoşluklarla ekranlardaki yerini alacak.

Kanal 7 ekranlarının sevilen programı “Bahar Kapıda”, her hafta Bahar Gelir‘in renkli ve İçten sunumuyla Türkiye’nin eşsiz kentlerine konuk olmaya devam ediyor. 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan program, bu hafta iki farklı duraktan meskenlere konuk olacak.

Bahar Kapıda

Türkiye’nin en Özel kentlerinden biri olan Balıkesir’e yanlışsız seyahate çıkan Bahar Kapıda takımı, Çabucak Balıkesir’in Ünlü zeytin bahçelerine gitti. Burada zeytin ağaçlarının tabiata yararına değinen Bahar Gelir, zeytin hasadına yardım etti.  Mandalina toplayan personellerin sofrasına Konuk olan Bahar Gelir, incecik zeytinyağlı yaprak sarmasının tadına bakmayı da ihmal etmedi. nihayet olarak Balıkesir’de efsaneleşen Rum kızı Refika’nın hikayesini dinleyen Gelir, Refika için yazılan türküye eşlik ederken hislerine Yargıç olamadı. 

Bahar Gelir

Ardından yemyeşil doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Çanakkale’nin güneyinde yer Meydan Bayramiç’e giden Bahar Gelir, birinci olarak Bayramiçli Saraç Ruşen Şahin ile koyu bir sohbete daldı. Kahkahanın Noksan olmadığı programda Bayramiç Muratlar’da Âşıklar Yolu’nu ziyaret eden Bahar Kapıda grubu burada daha Evvel duymadığı bir öyküye tanıklık etti. Gençlerin aşıklar yolunda tanışarak evlenmelerinin 150 yıllık bir anane olduğunu duyan Bahar Gelir, Aka şaşkınlık yaşadı. 

Bahar Kapıda programından kareler

Anadolu’nun her köşesinden hayatlar, öyküler ve sohbetlerin ekranlara taşındığı ‘Bahar Kapıda’nın yeni kısmı Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir