saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

Zeynep Bastık gelen yorumlara dayanamadı! “Bir yere gitmedim…”

admin admin -
33 0

Sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, toplumsal medyadan kendisine gelen bildirilere reaksiyonsuz kalamadı. Takipçilerin “nerelerdesin?” sorularına toplu bir yanıt veren Bastık “bir yere gitmedim buradayım” dedi.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve 11 ilde Aka yıkımlara Sebep olan sarsıntıların akabinde toplumsal medya paylaşımlarına kısa bir Uzaklık veren Ünlü müzikçi Zeynep Bastık‘a hayranlarından ileti yağdı. Meydana gelen zelzelede yıkıntı altında kalan ve enkazdan çıkarken Zeynep Bastık‘ın müziğini dinlemek isteyen Ayfer ismindeki Ufak hayranının bu isteğine kayıtsız kalamayan Bastık, Ayfer’in ve kız kardeşinin eğitim hayatları boyunca her Vakit destekçileri olacağını söylemişti. Ayfer ile kardeşine ulaştığı ve onlara moral verdiği bilinen müzikçi, uzun müddettir toplumsal medya hesabı üzerinden rastgele bir paylaşım yapmadığı için hayranları tarafından Fazla sayıda ileti aldı. Bu iletilere reaksiyonsuz kalmayan müzikçi, takipçilerine toplu bir biçimde karşılık verdi.

Zeynep Bastık

“BİR YERE GİTMEDİM BURADAYIM…”

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Ünlü müzikçi kendisine gelen mesajlara “Yüzünü görelim, seni özledik diyorsunuz. Ben de sizi Fazla özledim. lakin geçirdiğimiz bu Kötü vakitlerden ötürü, mentalimi toparlamakta herkes üzere zahmet çektim, çekiyorum. Hepimiz süreci kendimizce atlatmaya çalışıyoruz lakin unutmuyoruz, unutmayacağız. Yalnızca yollar arıyoruz güzelleşmek için… Hepimizin kalbi paramparça, zihni bulanık, biliyorum. Birbirimizi sarıp, sarmalamaya muhtaçlığımız Mevcut en Fazla da bunu biliyorum. Sevgiye gereksinimimiz var. Göz göze şifalanmaya gereksinimimiz var. Ben de kendimce buna hazırlanıyorum. Bir yere gitmedim, buralardayım. Biraz kabuğuma çekildim yalnızca. En kısa vakitte hoşluklarla sarılacağız birbirimize.” tabirlerini kullanarak toplu bir yanıt verdi.

Zeynep Bastık paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Volkan Demirel kelamlarıyla yürekleri yaktı! “Hatay’da 100 kişiyi tanıyorsam yarısını kaybettim…”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir