Tag

Ünlü Oyuncu

Bergüzar Korel, 7 yıl aradan sonra geri dönüyor! Müge Anlı gibi olacak…

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 Yıl ortadan sonra ekranlara Geri dönmeye hazırlanıyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle tekrar devam edecek olan Korel, yeni projesinde Ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

Begüm Kütük’ten lahmacun fiyatına tepki! “500-600 TL vermem”

Geçtiğimiz günlerde yürüyüş yaparken objektiflere takılan Ünlü oyuncu Begüm Kütük, muhabirler ile sohbet etti. Basın mensuplarının sorularını samimiyetle yanıtlayan Kütük, yazlık yerlerde yaşanan fahiş fiyat artışı hakkında da yorumda bulundu.

Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Merve Boluğur imajını yeniledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, toplumsal medya hesabından yeni halini paylaştı. meşhur oyuncu yeni halini bakın kime benzetti?

Alparslan: Büyük Selçuklu’nun yıldızı Barış Arduç’un eski hali ağızları açık bıraktı!

Ünlü oyuncu barış Arduç’un yıllar öncesine ilişkin bir fotoğraf karesi toplumsal medyada Aka yankı uyandırdı. Arduç’un eski halini gören hayranları Ünlü oyuncuyu tanımakta zorlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ boşanma iddialarına açıklık getirdi!

Evliliğinde kriz olduğu sav edilen Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ‘ayrılık’ haberleri hakkında sessizliğini bozdu. “Evde de sette de keyifler Fazla yerinde.” diyen Ünlü oyuncu, söylentilerin palavra olduğunu Anlatım etti.

Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını temizlemişti! O soruya böyle yanıt verdi…

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu toplumsal medya paklığı yaptı. Hesabından bir anda 400 kişiyi silen Ünlü oyuncu şaşırttı.

Mehmet Ali Nuroğlu kimsenin ruhu bile duymadan nikah masasına oturdu! İlk kareyi paylaştı…

Başarılı oyunculuk performansı ile hafızalarda yer edinen Ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Herkesi şaşırtan gelin ve damattan birinci kare geldi.

Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıların akabinde uzun bir müddet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya tabibi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Uraz Kaygılaroğlu instagram hesabını temizledi! 400 kişiyi birden sildi…

Ekranların sevilen oyuncularından biri olan Uraz Kaygılaroğlu toplumsal medya paklığı yaptı. Hesabından bir anda 400 kişiyi silen Ünlü oyuncu şaşırttı.

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.