Mehmet Ali Nuroğlu kimsenin ruhu bile duymadan nikah masasına oturdu! İlk kareyi paylaştı…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Başarılı oyunculuk performansı ile hafızalarda yer edinen Ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Herkesi şaşırtan gelin ve damattan birinci kare geldi.

2004 yılında ekranların Aka ilgiyle takip edilen dizisi Çemberimde Gül Oya dizisiyle izleyicinin beğenisini kazanan Ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz adlı dizideki Vedat rolüyle hafızalarda Aka yer edinmişti. Dizide oynadığı Üzücü Ira sebebiyle gerek tenkitlere maruz kalan gerekse oyunculuk performansıyla övülen Ünlü oyuncu nihayet olarak, yeni versiyonu çekilen Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Kıssası dizisinde Yücel karakteriyle izleyici karşısına çıktı. özel hayatıyla da merak edilen Ünlü oyuncunun bir müddettir Berrin Ağırbaş ile birliktelik yaşadığı biliniyordu. İlgilerini gözlerden Irak yaşayan çift sessiz sedasız evlendi.

Mehmet Ali Nuroğlu ve Berrin Ağırbaş

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİ!

2011 yılında Çiçek Nuroğlu ile nikah masasına oturan 43 yaşındaki oyuncu boşandıktan sonra Berrin Ağırbaş ile birliktelik yaşamaya başladı. Herkesi şaşırtan Ünlü oyuncu Ağırbaş ile sessiz sedasız bir biçimde nikah masasına oturdu. Oyuncu düğün haberini, nikaha gelen arkadaşlarının toplumsal medya hesabı üzerinden “Düğün günü” notu ile çifti paylaştığı kareyi kendi hesabı üzerinden paylaşarak verdi. İkili dostlarından kutlama iletileri geldi.

Mehmet Ali Nuroğlu ile Berrin Ağırbaş evlendi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir