Özge Borak kötü haberi verdi! Babaannesi Neriman Borak’ı kaybett

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 07, 2023 Yorum Yok

Özge Borak, babaannesinin bir müddettir sıhhat meseleleriyle çaba ettiğinin açıklamıştı. Oyuncudan Kötü haber geldi. Toplumsal medya hesabından yatığı bir açıklamayla babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini duyurdu.

Oyunculuğuyla Aka zevk toplayan ve bir müddettir ekranlardan Irak olan Özge Borak, babaannesi Neriman Borak’ın bir müddettir sıhhat meseleleriyle gayret ettiğini açıklamıştı. Toplumsal medya hesabı üzerinden babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini yaptığı bir açıklamayla duyurdu.

Özge Borak babaannesi hakkında İzah yaptı

ACI HABERLE SARSILDI

Özge Borak, bir müddettir sıhhat meseleleriyle uğraş eden babaannesinin Sıkıntı haberiyle sarsıldı. meşhur İsim Tasa haberi toplumsal medya hesabından “Günlerdir ağır bakımda yatan canım babaannem bugün vefat etti. Eş, dost, arkadaş, Hısım arayan soran herkese Tekrar hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun, Mevcut olun. İstanbul dışından istikbal yakınlarımızı bekliyoruz. Cenaze merasimi için gün, saat, yer belirli olduğunda haber vereceğiz” açıklaması yaptı.

NE OLMUŞTU?

OYUNCU BABAANNESİNİN MAKÛS HABERİNİ “BİZDE BEKLİYORUZ” DİYEREK VERDİ

Instagram’dan İzah yapan oyuncu, “Babaannem üç gündür ağır bakımda ve dün entübe edildi. Eş, dost, arkadaş, Hısım ortaya ve soran herkese hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun Mevcut olun. Ailece biz de bekliyoruz, Noksan olmayın” sözlerini kullanmıştı.

Özge Borak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Hoş Günler dizisinde

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir