Burcu Esmersoy’a sosyal medya yasağı gelmişti! Durumu hakkında bilgi verdi…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 06, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzelelerin akabinde uzun bir mühlet boyunca toplumsal medya hesabından paylaşım yapmayan Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy adeta sessizliğe bürünmüştü. meşhur sunucuya tabibi tarafından “sosyal medya” yasağı getirildiği öğrenilmişti. meşhur oyuncu sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetindeki iki sarsıcı zelzele Fazla sayıda insanın hayatını kaybetmesine ve Aka yıkımlara Sebep olurken birebir vakitte insanların psikolojileri üzerinde Olumsuz tesirler de oluşturdu. bütün Türkiye‘yi Yasa boğan bu Aka zelzeleler insanları her Lahza zelzele olacakmış endişesiyle burun buruna getirdi. Sevdiklerini kaybetmenin acısı ve dehşetiyle yüzleşen birden fazla insan zelzele sürecinde ruhsal açıdan bir Fazla hastalıkla karşı karşıya kaldı. Bu hastalıklara yakalanan bir İsim de Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy olmuştu. Sarsıntıların akabinde uzun bir mühlet sessizliğe bürünen 46 yaşındaki Esmersoy’a tabibi tarafından “sosyal medya yasağı” getirilmiş. Sessziliğini bozan Esmersoy, sıhhat durumu hakkında toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak bilgi verdi.

Burcu Esmersoy

“BEN YAS’I 40 GÜN BİLEN BİR NESİLDENİM…”

Kendisine doktorun “psikolojin için toplumsal medyadan Irak duracaksın” ikazının akabinde toplumsal medya hesabından “Ben yas’ı 40 gün bilen bir nesildenim…” diyerek paylaşım yaptı.

NE OLMUŞTU?

BURCU ESMERSOY’A TOPLUMSAL MEDYA YASAĞI!

Çocuk yıllarına ilişkin travmaları olduğu ve bu sebeple ruhsal dayanak aldığı bilinen Ünlü oyuncunun sarsıntıların akabinde sırf bir kaç yardım paylaşımı yaptığı görülmüştü. Sonrasında uzun bir mühlet boyunca ortalıkta gözükmeyen Ünlü oyuncunun sarsıntıyla ilgili gördüğü paylaşımlar sebebiyle ileri derecede anksiyete bozukluğu yaşadığı öğrenilmişti. zelzele sonrası bu sessizliği sebebiyle kimi kullanıcılardan da tenkit Meydan Esmersoy’a tabibi tarafından “sosyal medya yasağı” konulmuş ve Ünlü oyuncu toplumsal medya paylaşımlarına Mecbur bir Ara vermişti.

Burcu Esmersoy toplumsal medya

“SEVGİLİ MART”

Yasaktan günler sonra toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Esmersoy, “Sevgili Mart: Şubat ayı bizi daha Evvel hiçbir şeyin yormadığı kadar yordu, daha Evvel canımızın acıtmadığı kadar acıttı. Bari sen bize biraz da olsa güzel gel, ruhumuzu, vücudumuzu dinlendir. Bizi güzelleştir Mart.” yazılı bir görseli takipçileriyle paylaşmıştı.

Burcu Esmersoy paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Merve Boluğur’dan dikkat çeken zelzele yorumu! “Ölecek olan ölüyor…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir