Bergüzar Korel, 7 yıl aradan sonra geri dönüyor! Müge Anlı gibi olacak…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 19, 2023 Yorum Yok

Şimdilerde 3 çocuk annesi olan Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 7 Yıl ortadan sonra ekranlara Geri dönmeye hazırlanıyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra ertelenen projesiyle yine devam edecek olan Korel, yeni projesinde Ünlü sunucu Müge Anlı üzere bir karakteri oynayacak.

Binbir Gece isimli dizide Birlikte yer aldığı meslektaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında nikah masasına oturan Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, uzunca bir müddettir ekranlardan uzaktaydı. 2010 yılında birinci çocukları Ali‘yi, 2020 yılında ikinci çocukları Han‘ı kucağına Meydan Ünlü oyuncu nihayet olarak 2021 yılında da kızları Leyla‘yı kucağına aldı. 7 yıldır ekranlarda yer almayan Korel, 2 sene önce aldığı setlere dönme kararını 3. çocuğuna Hamile olduğunu öğrendikten sonra erteleme kararı almıştı. meşhur oyuncu şimdilerde, 7 yıl ortanın akabinde ekranlara Geri dönmek için tekrar hazırlık yapıyor.

Bergüzar Korel ile Halit Ergenç

MÜGE ANLI ÜZERE TELEVİZYONCU OLACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş‘ın haberine nazaran; Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, 2 sene Evvel ertelenen Kanlı Yayın isimli diziyle izleyici karşısına geçecek. Bu sefer OGMPictures‘ın çekmeye hazırlandığı sıra Amazon Prime Video‘nun birinci yerli sıra içeriği olma özelliğini taşırken, dizinin Proje Dizaynını Selim Erkul yapacak. Dizinin senaryosu ise Hilal Yıldız ve Nazlı Sunlı Kaçan‘ın elinden çıkacak. Korel dizide, “Neslihan Turhan” ismindeki, Ünlü televizyoncu Müge Anlı gibi ekranda cinayet olaylarına aydınlığa kavuşturan Ünlü bir televizyoncu olarak yer alacak.

Bergüzar Korel ekranlara dönüyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Müge Anlı ve Dilan Polat ortasındaki altın gerilimi! Tenkitlere sinirlendi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir