saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

Merve Boluğur imaj tazeledi! Saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu kendisini kime benzetti?

admin admin -
18 0

Özel hayatı ve toplumsal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen oyuncu Merve Boluğur imajını yeniledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, toplumsal medya hesabından yeni halini paylaştı. meşhur oyuncu yeni halini bakın kime benzetti?

Acemi Cadı dizisindeki Ayşegül karakteriyle hafızalara kazınan Ünlü oyuncu Merve Boluğur Özel hayatında istediği memnunluğu bir türlü yakalayamayan isimlerden. Geçirdiği 2 evlilikten ve yer aldığı bir Fazla başarılı üretimden sonra ekranlara tekrar döneceğinin sinyalini veren Ünlü oyuncu imaj değişikliğine gitti. Toplumsal medya paylaşımlarıyla da isminden sıklıkla bahsettiren ve düz, simsiyah saçları ile akıllarda yer edinen Boluğur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni imajını takipçileriyle paylaştı.

Merve Boluğur

“KRISTEN İŞİNE BAK…”

Geçtiğimiz günlerde yaz dönemini açan Ünlü oyuncu imajını tazelemeyi de ihmal etmedi. Uzun Siyah saçlarını kısacık kestiren Ünlü oyuncu yeni halini toplumsal medya hesabından “Kristen işine bak kardeşim” notuyla paylaştı. Oyuncu, yeni imajını yabancı aktör Kristen Stewart‘ın şimdilerde edindiği yeni usulüne benzetti ve paylaşımının sonuna Stewart’ın görselini koyarak gönderme yaptı.

Merve Boluğur imaj tazeledi

Kristen Stewart

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bodrum’da Sıla rüzgarı! canlı sesiyle “Yan benimle” söyledi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir