İbrahim Tatlıses’in kızı Melek Zübeyde şaşırttı! “Görumcelik makamı deyince ben”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses Perihan Savaş’ın kızı Melek Zübeyde Akkaş’ı birçok şahıs tanımıyor. 40 yaşındaki Melek Zübeyde Akkaş’ın nihayet hali dikkat çekti. İbrahim Tatlıses’in kızı annesinin kopyası…

Yeşilçam’ın ehil isimlerinden biri olan Perihan Savaş’ın kızı Melek Zübeyde Akkaş, daha Evvel kardeşi Dilan Çıtak’ın düğününde ortaya çıktı. Melek Zübeyde Akkaş erkek kardeşi İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin paylaşımlarında uzunluk göstermişti. Ebeveyn ve babası bütün Türkiye tarafından tanınan, Melek Zübeyde Tatlıses gözlerden ve kameralardan Irak büyüdü. 

Zaman Vakit merak konusu olan Melek Zübeyde nihayet olarak İdo Tatlıses’in de düğününde görüntülenmişti. nihayet olarak İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’nin davetinde uzunluk gösterdi. İşte Perihan Cenk ve İbrahim Tatlıses’in kızının nihayet hali…

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın kızı Melek Zübeyde Akkaş yaptığı paylaşıma “Görumcelik makamı deyince ben” notunu düştü.

perihan Cenk ve kızı melek zübeyde

40 yaşına giren Melek Zübeyde annesi ile benzerliğe ile gündem olmaya devam ediyor.

YASEMİN ŞEFKATLİ PAYLAŞTI!

İbrahim Tatlıses’in gelini Yasemin Şefkatli, düğünden sonra Instagram hesabından İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın gözlerden Irak büyüttükleri kızları Melek Zübeyde ile fotoğraflarını paylaştı.

melek zübeyde

Melek Zübeyde Akkaş kardeşiyle Birlikte verdiği bir pozla dikkat çekti. Melek Zübeyde Akkaş’ın nihayet haline “Annesinin kopyası” yorumları yağdı.

PERİHAN SAVAŞ’TAN KIZINA DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Perihan Cenk kızı Melek Zübeyde’nin doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı. Perihan Savaş’ın ‘Canım kuzum seni Fazla seviyorum, gururum Allah’ım seni, evlatlarını, eşini korusun. Uygun ki doğdun yeterli ki’ sözleri İlgi odağı oldu. 

perihan Cenk kızının doğum gününü kutladı

Melek Zübeyde Akkaş, kardeşi İdo Tatlıses ve babası İbrahim Tatlıses ile halay çekerken kameralara yansıdı. 

melek zübeyde akkaş kardeşi ido tatlısesin düğününde

Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile evliliğinden dünyaya gelen Cenk Zafer üniversiteyi bitirdi. 

perihan Cenk ve ibrahim tatlısesin kızı zübeyde akkaş

Mezuniyet merasiminde Zafer’i annesi ve ablası Zübeyde Melek Akkaş yalnız bırakmadı. Fotoğrafta Akkaş’ı görenler ise bir hali şaşırdı.

3 çocuk sahibi olan Zübeyde Melek Akkaş, medyadan Irak sakin bir hayat sürdürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir