Hadise sosyal medyadan ateş püskürdü! “Asla susmayacağım”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 08, 2023 Yorum Yok

Ünlü pop sanatkarı olay Mehmet Dinçerlerden boşanmasıyla gündemden düşmüyor. olay nihayet olarak toplumsal medya hesabından Başkaldırı etti. meşhur İsim “Bir Küme tarafından taciz ediliyorum” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Mehmet Dinçerler ile olaylı bir boşanma yaşayan olay Instagram hesabından yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. meşhur müzikçi hakkında çıkan haberlerin temelsiz olduğunu ve bir Küme tarafından taciz edildiğini açıkladı. 

“ASLA SUSMAYACAĞIM”

Hadise, yaptığı paylaşıma;  “Bu mesajım tehdit ve taciz edilen bütün bayanlara; susmayın. ben de susmuyorum ve asla susmayacağım” diyerek başladı.

37 yaşındaki müzikçi, kelamlarına şu biçimde devam etti: ” Elbette olay olmanın, Ünlü olmanın bir bedeli olacak.

Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de.

Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete daima güvenirim. fakat bu sefer söyleyeceklerim var!

Müzikle Mesut olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir beşerim. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi Fazla seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, müziklerimi söylemeye devam edeceğim.

Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi lakin ben daima sustum. Asla polemiğe girmedim.

Ben her şeyden Evvel bir bayanım, bir beşerim. Ben bir buçuk yıldır bir Küme tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum.

Bu insanlara nazaran kaç kez Hamile kaldım, kaç kez kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz hekiminden çıkarken bana Yine kürtaj yaptırmıştır dedi bu küme.

Bu insanlara nazaran metres oldum, bu insanlara nazaran bel altı ne geliyorsa aklınıza birçoklarına maruz kaldım. Bu beşerler tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.

İnsan diyorum lakin insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.

Ben onlara ilişkin bir gereç değilim, ben bir beşerim.

Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu beşerler. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar?

Ben artık burdan bütün bayanlara, eşitlik bakanımıza, eşitlik sistemimize sesleniyorum.

Bu yapılan şantaj, tehdit resmen Özel hayatıma tecavüz!

Hiçbir bayan Ünlü ya da ünsüz bu biçimde tehdit edilemez, hiç kimseye bu türlü bir şantaj yapılamaz.

Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Yalnızca kendim için değil, benim üzere tıpkı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan bayanlar ve bayan meslektaşlarım için savaşacağım.

Siz kimsiniz? İlah mısınız?

Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok!

Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum.

Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların katiyetle Denetim altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir.” açıklamasında bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Depremi evvelce hisseden papağan herkesi şoke etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir