Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 13, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

12 Kasım’da ikinci defa evlenen hoş oyuncu Aslı Enver, bir hafta içinde iki Aka Sevinç yaşadı. sade bir merasimle evlenen Enver’in Hamile olduğu öğrenildi.

CİNSİYET AÇIKLAMASI GELDİ!

Enver, tiyatro oyunu sonrası hamilelik süreci hakkında konuştu. meşhur oyuncu, muhabirlerin “Bebeğin cinsiyeti aşikâr oldu mu?” sorusuna da Cevap verdi. meşhur oyuncu “Arkadaşlar kusura bakmayın lütfen. 2.5 saattir sahnedeydim ve 2.5 saat boyunca ağladım. Artık gücüm pek yok, o yüzden uzun uzun röportaj yapmayalım lütfen” dedi.

“AŞERME Mevcut MI?”

Enver, gazetecilerin “Hamilelik nasıl gidiyor? Bebeğin cinsiyeti aşikâr oldu mu? Aşerme durumları arttı mı?” sorularına, “Hamilelik hoş gidiyor. Her şey yolunda. Cinsiyeti belirli değil daha çocuğumuzun. Aşerme durumum olmadı, hoş geçiyor” yanıtını verdi.

Aslı enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı

HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI!

Ünlü oyuncudan hamilelik ile ilgili İzah geldi. Oyun çıkışı görüntülenen Enver’e “Hamile misiniz?” diye Aleni açık soruldu. Enver soruya Karşılık verirken hayli zorlandı. Mahcup haller sergileyen hoş oyuncu savları reddetmedi. lakin bir türlü “Hamileyim” de diyemedi. Enver, “Çok yeni bir husus, bana biraz Vakit verirseniz daha rahat konuşurum” ifadelerinde bulundu. 

Alınan bilgilere göre ünlü oyuncunun yakın etrafı de şimdiden bebek heyecanı ve telaşına giriş yapmış durumda.

aslı enver hamile

SON HALİ HERKESİ ŞAŞIRTTI!

2 aylık Hamile olan Enver nihayet yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Setlere Ara veren Ünlü oyuncu saçlarındaki beyazlar dikkatlerden kaçmadı. 

aslı enver nihayet hali

OYUNCULUĞA Uzaklık VERDİ

Anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Enver’in, hamilelik sürecinde oyunculuk mesleğine Aralık verdiği öğrenildi. Enver, Hamile olduğunu öğrenince sıhhatini riske atmamak için anlaştığı sıra projesinden ayrılarak rekor tazminat ödemek zorunda kaldı.

REKOR TAZMİNAT

Enver, projeden çekildiği için argümana nazaran 15 bin dolar (280 Bin TL) tazminat ödediği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ronaldo’nun elinde taşıdığı servet gündem oldu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir