Begüm Kütük’ten lahmacun fiyatına tepki! “500-600 TL vermem”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 08, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yürüyüş yaparken objektiflere takılan Ünlü oyuncu Begüm Kütük, muhabirler ile sohbet etti. Basın mensuplarının sorularını samimiyetle yanıtlayan Kütük, yazlık yerlerde yaşanan fahiş fiyat artışı hakkında da yorumda bulundu.

Kurtlar Vadisi, Gönülçelen, Çalıkuşu, Bahtımın Yazıldığı Gün üzere sevilen üretimlerle izleyici karşısına çıkan Ünlü oyuncu Begüm Kütük geçtiğimiz günlerde Bebek‘te yürüyüş yaparken görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ünlü oyuncu sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Edebiyat başladığını söyleyen Kütük, yaz aylarını dinlenerek geçirmeyi planladığını belirtirken “Malum yaz yaklaşıyor. Haftanın 3 günü spor yapıyor, tertipli besleniyorum” diyerek yaza hazırlık yaptığının altını çizdi. meşhur oyuncu birebir vakitte yazlık yerlerde yaşanan fiyat artışı için de açıklamalarda bulundu.

Begüm Kütük

“500-600 TL VERMEM”

Ünlü oyuncu yazlık yerlerdeki pahalılığın hatırlatılması üzerine “Bir lahmacun ne kadar oldu? Ben 500-600 TL’ye bir lahmacun yemeyi tercih etmem. O yüzden o fiyatı ödeyenler düşünsün” sözlerini kullanarak yanıt verdi.

Begüm Kütük açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Yargı” dönem finaliyle başlarda soru işareti bıraktı! Savcı Ilgaz öldü mü?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir