Fatma Şahin’den Gaziantep’te dünayevine gireceklere müjde!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 08, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra Gaziantep Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin’den de yeni evlenecek çiftlere Muştu geldi. Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye (GBB) Lideri Fatma Şahin, bu Yıl Gaziantep’te dünya konutuna girecek gençlerin bütün muhtaçlıklarını karşılayacaklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle hafta içerisinde her gün bir Muştu açıklayacak. Bu kapsamda birinci Muştu evlilik için hazırlık yapan çiftler için geldi. Gaziantep’te ikamet eden gençlerin sırf yararlanacağı bu takviyeden, 18-25 ıslak aralığındaki her çiftten sadece bir şahıs müracaat yapabilecek. 7 Mayıs 2023 tarihinden sonra evlenecek bireyleri kapsayacak dayanak paketi için müracaatlar, https://kadindostu.gaziantep.bel.tr/genc-basvuru/beyaz-esya?id=2&tc= adresinden alınacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Lideri Fatma Şahin

BAŞKAN ŞAHİN: YUVA KURMAK SİZDEN, DAYANAK GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN

Başkan Şahin, mevzu hakkında yaptığı açıklamada 2023’te evlenecek her gencin gereksinimleri doğrultusunda talebi ne ise karşılayacaklarını belirterek, “Yuva kurmak sizden, dayanak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nden” tabirlerini kullandı.

Konuşmasının devamında bu haftanın gençlerin haftası olduğunu lisana getiren reis Fatma Şahin, şunları söyledi:

“Bu hafta Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Münasebetiyle sizin haftanızda her gün bir Muştu açıklayacağız. Biliyoruz ki gençlerimiz evlenmek istiyor. Evlenmek isteyen gençlerimizin muhtaçlıkları var. çok haklılar. Bizim de evlenmek istediğimiz Vakit gereksinimlerimiz çoktu. Kentte evlenecek olan her gencin muhtaçlıkları var. Konuşuyoruz diyor; ‘çamaşır makinam Mevcut bulaşık makinam yok. Bulaşık makinam Mevcut kanepem yok. Kanepem Mevcut oturma grubum yok.’ Kimin neye muhtaçlığı varsa ve bize talepte bulunurlarsa bu kentte bu Yıl evlenecek her gencimizin bir muhtaçlığını biz karşılayacağız.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir