Tag

Para

Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

Son periyotta en Fazla sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en Fazla araştırılan hususlardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Sizde Fazla oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Haluk Bilginer’in okuduğu şiir gündeme tekrar geldi! O şiirdeki sözler…

Başrolünü Haluk Bilginer’in oynadığı Baba dizisi hususuyla Aka yankı uyandırmıştı. sıra final yapmasına Karşın Haluk Bilginer’in Nakit ile ilgili söylediği o kelamlar tekrardan gündeme geldi.

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

Devletin vatandaşlara sunduğu seçeneklerden biri olan gözlükler için bir ölçü Nakit ödeniyor. Göz hastalığı olanlar için SGK’nın ödediği fiyat birçok şahıs tarafından merak ediliyor. Pekala devlet gözlük için ne kadar ödüyor, 2023 SGK gözlük parası ne kadar, Devlet takviyeli gözlük nasıl alınır? İşte ayrıntılar:

Esra Bilgiç’e Pakistan’da adeta para basıyor!

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle reklam üstüne reklam teklifi almaya başladı. Pakistan’dan hoş paralar kazanan Bilgiç’in Yekün karı dudak uçuklattı.

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Yeterli niyetimin kurbanı oldum” formundaki itirafı hayranlarını şaşırttı.

Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe saygı duyulmaz…”

Toplumsal medyadan kendisine gelen sorularla tanıtan Uzman Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği yanıtla toplumsal medyada Aka reaksiyon çekti.

Aylin Coşkun Sinan Akçıl’ı hırsızlıkla suçlamıştı! 5 yıl sonra yanıt geldi

Sinan Akçıl’a Nakit verdiğini lakin karşılığında müzik kelamı alamadığını söyleyen Aylin Coşkun, “Sinan paramın üstüne yattı. Hakkımı helal …

Çeyiz ve Tazminat desteği?2022 çeyiz desteği ne kadar? Evleneceklere devletten 36 bin TL destek

Son vakitlerde epey merak edilen bahislerden birisi evlenecek çiftlere devletin sunduğu Nakit dayanağı ve tazminat takviyesidir. Hayatını …