saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Para

Para

Genel

Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

admin
0 20

Son periyotta en Fazla sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en Fazla araştırılan hususlardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Sizde Fazla oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Genel

Haluk Bilginer’in okuduğu şiir gündeme tekrar geldi! O şiirdeki sözler…

admin
0 32

Başrolünü Haluk Bilginer’in oynadığı Baba dizisi hususuyla Aka yankı uyandırmıştı. sıra final yapmasına Karşın Haluk Bilginer’in Nakit ile ilgili söylediği o kelamlar tekrardan gündeme geldi.

Genel

Devlet gözlük için ne kadar para ödüyor? 2023 SGK gözlük parası ne kadar Devlet destekli gözlük

admin
0 41

Devletin vatandaşlara sunduğu seçeneklerden biri olan gözlükler için bir ölçü Nakit ödeniyor. Göz hastalığı olanlar için SGK’nın ödediği fiyat birçok şahıs tarafından merak ediliyor. Pekala devlet gözlük için ne kadar ödüyor, 2023 SGK gözlük parası ne kadar, Devlet takviyeli gözlük nasıl alınır? İşte ayrıntılar:

Genel

Esra Bilgiç’e Pakistan’da adeta para basıyor!

admin
0 43

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Hatun karakteriyle reklam üstüne reklam teklifi almaya başladı. Pakistan’dan hoş paralar kazanan Bilgiç’in Yekün karı dudak uçuklattı.

Genel

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

admin
0 36

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Yeterli niyetimin kurbanı oldum” formundaki itirafı hayranlarını şaşırttı.

Genel

Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe saygı duyulmaz…”

admin
0 36

Toplumsal medyadan kendisine gelen sorularla tanıtan Uzman Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği yanıtla toplumsal medyada Aka reaksiyon çekti.