Esra Ezmeci’den olay sözler! “Hesabı ödemeyen erkeğe saygı duyulmaz…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Sosyal medyadan kendisine gelen sorularla tanıtan Uzman Psikolog Esra Ezmeci geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği karşılıkla toplumsal medyada Aka reaksiyon çekti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Uzman Psikolog Esra Ezmeci en nihayet sunuculuğunu yaptığı Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı ile izleyici karşısına çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu Nur Viral‘in yaptığı Hayatta Her Şey Mevcut programına konuk olan uzman psikolog kendisine gelen bir soruya karşılık verdiği karşılıkla toplumsal medyada gündem oldu. İşte Ünlü psikoloğun Hadise yaratan o kelamları…

Uzman Psikolog Esra Ezmeci

“ERKEK Nakit HARCADIĞI BAYANI UNUTAMIYOR…”

Kadın – erkek ilişkisine dair yorumlarda bulunan Ezmeci kendisine gelen “Dışarıda Yemek yediğimiz Vakit hesap gelince nişanlım ortalıktan kayboluyor. Nedeni ne olabilir?” sorusuna verdiği “Hesap gelince “gel canım hesap geldi benim de yanımda Nakit yok Vakit esasen senin ödemen gerekir ya” deyin. Ödemeyin siz sakın ödemeyin bekleyin. Erkek üzere hissetmek nedir; senin sorumluluğunu alması demektir. Bu erkek hiç seninle ilgili sorumluluğu almıyor erkeğin gerektirdiği maddi yükümlülüğü hiç yapmıyorsa o Vakit ona erkek olarak hürmetim kalmıyor. Bir erkek yemeği bile ödemekten çekiniyorsa benim hayatımda ne katkısı olacak. Erkek her Vakit yatırım yaptığı, Nakit harcadığı bayanı unutamıyor ve daha Fazla seviyor.” cevabıyla izleyicilerden ve toplumsal medya kullanıcılarından reaksiyon aldı.

Esra Ezmeci

“KOCANIZ Nakit ÖDEMİYORSA ÖDETECEKSİNİZ!”

Ezmeci’nin bu kelamlarının akabinde sunucu Nur Viral, Yusuf Kavaklı‘nın “Kadın dinen kocası Nakit bırakmıyorsa cebinden gidip Nakit alabilirmiş. Habersiz almak dinen bu türlü bir şey varmış.” sözlerini aktarınca Ünlü psikolog bunun üzerine “Bu şu demek; sizi eşle bir görüyor. Kocanın parası da senindir diyor. Kocanız Nakit ödemiyorsa ödettireceksiniz. İstemekten utanmayın” tabirlerini kullandı.

Esra Ezmeci

O KELAMLARA YORUM YAĞDI!

Ezmeci’nin bayan – erkek ilgisine dair verdiği bu tavsiyeler münakaşa konusu oldu. Bilhassa bayan izleyiciler ve toplumsal medya kullanıcılarından Ezmeci’nin bu sözlerine “Hani bayan eşitti”, “Kadını yatırımlık görüyorsunuz”, “Bunlar konuştukça ben utanıyorum” gibi reaksiyon çeken yorumlar geldi.

İşte Esra Ezmeci’nin reaksiyon toplayan o kelamları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir