Mehmet Ali Erbil isyan etti! ’10 gündür paralar yatmıyor’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Sunucu Mehmet Ali Erbil toplumsal medya platformu olan TikTok’a adım attığından beri magazin gündeminde de ismi sıkça duyuluyor. Bir yer çıkışı Tktok’un parasını yatırmadığı hakkında isyanda bulundu.

Komedyen ve şovmen olan Mehmet Ali Erbil 40’ı aşan sıra ve sinema imallerinde yer aldı. Tiktok’a girdiği günden beri tutumları ve yaptığı olaylarla gündeme gelen komedyen, geçtiğimiz günlerde Tiktok’ta Ünlü futbolcu Ronaldo ile konuştuğunu sanmasıyla gündeme gelmişti. Şimdilerde ise Asmalı Mescit’de bir yerden çıkan sunucu, paraların yatmadığı hakkında isyanını dillendirdi.

mehmet ali erbil Nakit isyanı

“TİKTOK’A BEL BAĞLAYANLAR DÜŞÜNSÜN”

Kariyer hayatına Tiktok uygulaması ile geçen ve çektiği görüntülerle gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde Asmalı Mescit’de bir yerden çıkarken kameralara takıldı. Basın mensuplarının sorduğu sorulara Karşılık veren sunucu, arkadaşları ile Birlikte oturmaya geldiğini söyledi. Tiktok’un 10 gündür paraları yatırmadığını dillendiren sunucu, “Neyse Sorun yok benim için. Hayatını Tiktok’a adayıp oraya bel bağlayıp istikbal paranın hayalini kuranlar düşünsün” söylemlerinde bulundu.

mehmet ali erbil tiktok hakkında açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mehmet önder esnaf lokantasından kapı dışarı edildi! “Para ile değil mi?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir