Nilgün Belgün’den çarpıcı eleştiri! “Herkesin yüzü birbirine benziyor”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Son yıllarda ünlüler cephesinde artan estetik operasyonları hakkında konuşan oyuncu Nilgün Belgün, “Herkes Fazla Yapay oluyor. Herkesin yüzü birbirine benziyor” dedi.

Önceki akşam Etiler’de kameralara yansıyan oyuncu Nilgün Belgün, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Sahne aldığı oyundan bahseden Belgün, “Nilgün Belgün’le Aşk ve Güldürü oyunum devam ediyor. Biricik Benlik bir oyun oynuyorum. 10’uncu yılımıza girdik. Bence bu bir muvaffakiyettir. İkincisine de hazırlanıyorum. O gösterimin ismi; hayat sen benimsin” şeklinde konuştu.

Nilgün Belgün

“HERKESİN YÜZÜ BİRBİRİNE BENZİYOR”

Birçok ünlünün geçirdiği estetik operasyonları hakkında konuşan Belgün, “Herkes estetik yaptırabilir. Ben 25 sene Evvel botoks yaptırdım. O tarihtan beri de bu türlü duruyorum. Hiçbir Vakit çok bir şey yaptırmak istemem. Zira ben bir oyuncuyum. Mimiklerimi yapmalıyım. Ben oyuncu olan herkese ve olmayan herkese söylüyorum. Yüzünüzle ne kadar Fazla oynarsanız, o kadar âlâ olmuyor. Her şeyin bir dozu var. Herkes Fazla Yapay oluyor. Herkesin yüzü birbirine benziyor” dedi.

Nilgün Belgün herkes birbirine benziyor dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bahar Kapıda bu hafta Medeniyetler Beşiği Hatay’a konuk oldu!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir