Somer Şef’ten yarışmacıya sert sözler! “Seninki özgüven değil…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Ekranların sevilen müsabakası MasterChef’in dün akşam yayınlanan kısmında Yine tansiyon vardı. Heyet üylerinden Somer önder ile yarışmacı Büşra ortasında yaşanan konuşma sırasında tansiyon yükseldi. Yarışmacının kaptanlığını eleştiren Somer Sivrioğlu’nun yarışmacıya söylediği Misli kelamlar stüdyoda gergin anlar yaşattı. Somer Şef’in bu kelamlarının üzerine yarışmacı Büşra da bu kelamları kabul etmediğini lisana getirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TV8 ekranlarında yayınlanan, Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun heyet üyeliğini yaptığı ekranların sevilen yarışı MasterChef Türkiye dün akşam 131.bölümüyle ekranlara geldi. Neredeyse her kısım gergin anların yaşandığı programın dün akşam yayınlanan kısmında heyet üyelerinden Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra ortasında yaşanan münakaşa gündem oldu.

Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra

BÜŞRA’NIN KARŞILIĞI SİNİRLENDİRDİ

Dokunulmazlık oyunundan Evvel yarışmacılarla sohbet eden Somer Şef, Büşra’ya “Daha Evvel iki Kez kaptanlık yaptın. Birini 3-0, birini de 2-1 kazandın. Bu sefer 3-0 kaybettin, bir özeleştirin varsa neyi farklı yapmak isterdin” yorumunu yaptı. Şef’in bu kelamlarının üzerine “Farklı yaparım dediğim hiçbir şey yok” diyen Büşra’nın bu yanıtı Somer Şef’i sinirlendirdi.

Yarışmacı Büşra

“SENİNKİ ÖZGÜVEN DEĞİL…”

Büşra’nın vermiş olduğu yanıta sonlanan Sivrioğlu’nun, “Çok yazık bence. Ben sana bir öngörüde bulunayım. Senin Çok özgüvenin sana Fazla Aka bir Sıkıntı olarak Geri istikbal bu müsabakada. Şurada ‘yapacağım hiçbir şey yok’ demek Önemli ego. Ben 3-0 kaybetsem 10 saat neyi farklı yapabilirim diye düşünürdüm. Senin burada törpülemen gereken bir şeyler var. Seninki özgüven değil, daha Aleni söylemek gerekirse bu ego” kelamlarının üzerine stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

Somer Sivrioğlu

SOMER SEF’İN KELAMLARINA KARŞILIK VERDİ!

Sivrioğlu’nun szölerine katılmadığını lisana getiren Büşra ise, “Fazla egolu olduğumu düşünmüyorum. Fazlası olsaydı hallarım farklı olurdu. Ben Tekrar birebir kadrosu seçerdim zira iki grubun ortasında Fazla az ayrım vardı” kelamlarıyla karşılık verdi.

İŞTE STÜDYODA YAŞANAN O GERGİN ANLAR…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir