Seda Sayan’ı Kibariye keşfetmiş! O zamanı anlatan Kibariye…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Asıl ismi Bahriye Tokmak olan sahne ismi olarak Kibariye ismini tercih eden Arabesk-pop müzikçisi, Star TV’de yayınlanan ‘Doğu Demirkol ile sıradan Show’un nihayet kısmına konuk oldu. Kibariye programda Seda Sayan’ı nasıl keşfettiğini anlattı.

Ünlü müzisyen, katıldığı Show programında Seda Sayan ile ilgili yapmış olduğu açıklamayla magazin gündemine düştü. Programda gençlik yıllarından kareler yayınlanan Kibariye, Seda Sayan’ın fotoğrafını görmesi üzerine heyecanlı bir formda alkışladı. Bu hareketi dikkatleri üzerine çekmesinin arkasında Seda Sayan hakkında itiraflarda bulundu.

Star TV

“AYNI MESKENDE 40 sene YAŞADIK”

Pop müzik müzikçisi Kibariye, Seda Sayan’ı nasıl keşfettiği hakkında yorumlarda bulundu. “Şu Seda’yı ne Vakit görsem içimin yağları eriyor. Biz birebir meskende 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim,  kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah Fazla hoş bayan. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin Mevcut mı senin?’ dedim. Azıcık müzik okudu. Bana da alt takım lazımdı. Seda’yı ben o Vakit keşfettim” tabirlerini kullandı.

Seda Sayanın kibariye hakkında açıklaması

“ELEKTİRİĞİM TUTTU”

Ünlü İsim Seda Sayan hakkında konuşmalarına ise şöyle devam etti: “Başka kimseye bu türlü bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi Fazla hoştur Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa tıpkı öyledir.”

Kibariye

40 YILLIK BİRLİKTELİKTE VEFAKARLIK

“17 Yıl konut arkadaşlığı yaptığın Seda Sayan’ın sevmediğin bir huyu Mevcut mıydı?” sorusuna 62 yaşında olan müzikçi, “17 değil ben onu düzelteyim. Tam 40 sene birebir konutta kaldık. Seda’nın her huyunu sevdim. Bir Tane yaramaz huyu yoktur. Bana gidip kazaklar, parfümler alırdı. Vefakardır. Anlatmakla bitiremem onu. Seda’yı her Vakit Fazla Özel ve başka tutarım” dedi.

Kibariye

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Somer Şef’ten yarışmacıya Misli sözler! “Seninki özgüven değil…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir