Merve Boluğur’dan hayranlarını sevindirecek haber! Ekranlara geri mi dönüyor?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Müzisyen Mert Aydın ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturarak hayranlarını sevindiren oyuncu Merve Boluğur’dan geçtiğimiz günlerde üzücü bir haber gelmişti. Kısa süren evliliklerini süratli bir kararla bitirmeye karar veren çiftin boşanma davaları konuşulurken, Boluğur cephesinden sürpriz bir karar geldi. meşhur oyuncu ekranlara Geri mi dönüyor?

“Acemi Cadı”, “Kuzey Güney”, “Küçük Sırlar”, “Muhteşem Yüzyıl” üzere tanınan üretimlerde yer alarak isminden sıklıkla bahsettiren hoş oyuncu Merve Boluğur uzun vakittir televizyon dünyasından elini ayağını çekmişti. 2015 yılında Ünlü müzikçi Murat Dalkılıç ile Mesut bir yuva kuran oyuncu 2017 yılında aldıkları boşanma kararının akabinde tekrar gündeme gelmişti. Murat Dalkılıç’tan sonra müzisyen Mert Aydın ile geçtiğimiz ay tekrar nikah masasına oturan oyuncu Yeniden aradığı memnunluğu yakalamayınca çift evliliklerini bitirme kararı almıştı. özel hayatında yakalayamadığı başarıyı Amel hayatında yakalamaya çalışan oyuncu sinyali verdi. Merve Boluğur ekranlara Geri mi dönüyor?

Merve Boluğur toy Cadı

ÖZEL HAYATINDA YÜZÜ GÜLMÜYOR!

Geçirdiği evliliklerle isminden sıklıkla bahsettiren hoş oyuncu Özel hayatında yüzü gülmeyen oyuncular ortasında yer alıyor. Murat Dalkılıç ile geçirdiği evliliğin bitiminden sonra depresyona girdiği söylenen ve toplumsal medyada paylaştığı görüntülerle Fazla konuşulan Ünlü oyuncu sürpriz bir kararla tekrar nikah masasına oturma kararı almış ve herkesi şaşırtmıştı. Ancak Tekrar umduğunu bulamayan oyuncunun bu evlilikte de yüzü gülmeyince Yine adliye yolunu tuttu.

Merve Boluğur

EKRANLARA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Tek başına alışveriş cinsine çıkan hoş oyuncu Şen halleri ile dikkat çekti. Eski eşi Mert Aydın ile 23 Kasım’da boşanma davaları olduğunu söyleyen Ünlü oyuncu yoğunluğunun ortasında bir taraftan gelen senaryoları da okuduğunu söyleyerek, ekranlara Geri dönebileceğinin sinyalini verdi.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Fatih Ürek kendisini tanımayan görevliye hız astı! Hali ve verdiği yanıt Hadise oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir