saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni paylaşımı gündem oldu! Fotoğrafa…

Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni paylaşımı gündem oldu! Fotoğrafa…

admin admin -
21 0

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisiyle hafta içi her gün izleyiciyle buluşan Halil İbrahim Ceyhan toplumsal medyayı etkin kullanan ünlüler ortasında yerini alıyor. Güzel oyuncu, toplumsal medyada yeni paylaşımıyla İlgi odağı oldu.

Ekranların sevilen isimlerinden olan Halil İbrahim Ceyhan, oyunculuğu kadar güzelliği ile de gündeme geliyor. Emanet dizisinde başrol oynayan ve Yaman karakterini canlandıran Ceyhan, oyunculuğuyla kısa mühlet içerisinde Aka hayran kitlesine sahip oldu. Instagram’ı da faal bir halde kullanan başarılı oyuncu, yeni paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti.

Emanet dizisi başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan

YENİ PAYLAŞIM İLGİ GÖRDÜ

Modellikle başladığı meslek hayatına oyunculukla devam eden Halil İbrahim Ceylan, bestekar ve müzikçi olarak da bilinmektedir. Birinci oyunculuk tecrübesini Emanet dizisinde tadan ve yıldızı süratli bir halde parlayan ünlüler ortasında yerini aldı. Başarılı oyuncu toplumsal medya hesaplarını etkin kullanan ünlüler ortasına ismini yazdırdı. Toplumsal medyada sportif görünümü ile fotoğraf paylaşan Ceyhan, “Herkese güzel pazarlar” notunu düşerek paylaştığı yeni fotoğrafı ise ağır İlgi gördü.

Halil İbrahim Ceyhanın yeni paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir