Haluk Bilginer’in okuduğu şiir gündeme tekrar geldi! O şiirdeki sözler…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 04, 2023 Yorum Yok

Başrolünü Haluk Bilginer’in oynadığı Baba dizisi bahsiyle Aka yankı uyandırmıştı. sıra final yapmasına Karşın Haluk Bilginer’in Nakit ile ilgili söylediği o kelamlar tekrardan gündeme geldi.

Haluk Bilginer‘in “Baba” dizisinde okuduğu ‘Para’ ile başlayan şiir vaktinde toplumsal medyada sıkça paylaşılmıştı. ‘Parayla her şeyin kabuğunu alır hiçbir şeyin çekirdeğini alamazsın’ kelamları yankı uyandırmıştı. Arne Garborg’un yazdığı şiiri Haluk Bilginer’in seslendirmesiyle birleşmişti. O kelamlar tekrardan merak konusu oldu.

Haluk Bilginer Baba dizisinde okuduğu şiirle gündem de

HALUK BİLGİNER’İN OKUDUĞU ŞİİR tekrar GÜNDEMDE

Geçtiğimiz Yıl yayınlanan ve bahsiyle birçok paylaşımı yapılan Baba dizisi oyuncularından Haluk Bilginer, ailesiyle masanın etrafında otururken “Şu paranın %1’i bizim olsa Mevcut ya” kelamlarının üstüne okuduğu şiirle gündeme gelmişti. Ortadan geçen onca vaktin akabinde Bilginer’in okuduğu şiirdeki o kelamlar tekrar gün yüzüne geldi.

Haluk Bilginer

 

“Paranın kendisi bizatihi bir değer değildir oğlum. Nakit Biricik başına Sevinç getirmez. Hayata değer katmak istiyorsan, paradan daha Değerli şeyler var; hoş ahlak, iman, tevekkül, şükür. Nakit Sevinç getirseydi dünyadaki Tüm zenginler memnunluktan ölürdü değil mi?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir