Nejat İşler’den deprem hakkında açıklama! Depresyona girdiğini söyledi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 04, 2023 Yorum Yok

Birçok sıra ve sinemalarla kamera karşısına geçen Nejat İşler, evvelki akşam arkadaşlarıyla Bir arada bir yerde kadrajlara yakalandı. Oyuncu sarsıntıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Depresyona girdiğini belirten İşler, gazetecilerle sohbet etti.

‘Deli Yürek’, ‘Gülbeyaz’, ‘Aliye’, ‘Barda’, ‘Kış Uykusu’ ‘Kaybedenler Kulübü’ üzere birçok dijital ve televizyon ekranlarına sıra ve sinema çeken Nejat İşler,  “İyi Adamın 10 Günü” ve “Aile” dizisi ile de gündeme gelmektedir. Evvelki akşam arkadaşlarıyla birlikte bir yerde gözüken oyuncu, gazetecilerle sohbet etti. Türkiye’nin yaşadığı maddi ve manevi birçok hasar bıraktığı zelzele sonrasında depresyona girdiğini belirtti. 

Nejat İşler

KONUŞMAK VE FOTOĞRAF ÇEKİLMEK İSTEMEDİ

Uzun vakittir İstanbul’da yaşamayan Nejat İşler, sıra ve sinema çekimleri için İstanbul’a uğruyordu. Cihangir’de bir yerde arkadaşlarıyla Birlikte kameralara yansıyan Nejat İşler, fotoğraf çekilmek ve konuşmak istemediğini daha sonra kararından vazgeçtiği söylendi.

Nejat İşler

“DEPREMDEN ÖTÜRÜ MORALİM çok BOZUK”

Daha sonra kararını değiştirerek gazetecilerle konuşan İşler,  “Arkadaşlar zelzeleden Dolayı moralim Fazla bozuk. Bu zelzele beni depresyona soktu. Madem bu kadar beklediniz fotoğraf da çekebilirsiniz. Daha sonra beklemez giderseniz sevinirim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak zelzele bölgesindeki çocuklar için hamburger yapmaya başladı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir