Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Erkan Can’dan para itirafı: İyi niyetimin kurbanı oldum!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’a Ekabir karakteriyle iç olan ehil oyuncu Erkan Can, Özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. “Geçmişte Fazla Nakit kaybettim” diyen Can’ın “Birilerine kefil olup Fazla yara aldım. Uygun niyetimin kurbanı oldum” formundaki itirafı hayranlarını şaşırttı.

90’lı yılların unutulmaz yapımlarından “Mahallenin Muhtarları” dizisiyle hafızalara kazınan oyuncu Erkan Can, uzun yıllardır hiçbir projede yer almıyordu. Ekranlara sürpriz bir dönüş yapan ehil oyuncu, ATV’nin tezli dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın takımına iç oldu. Dizide Oktay Kaynarca’nın oynadığı Cezayir’in eski dostu olan “Ekabir” karakteriyle izleyenlerin karşısına çıkan Can, Sabah Gazetesine İçten açıklamalarda bulundu. 

Ben Bu Cihana Sığmazsam

“OKTAY’LA 38 YILDIR DOSTLUĞUMUZ HİÇ KOPMADI”

Dizinin takımına iç olma süreci hakkında konuşan ehil oyuncu “Beni bilen bilir. Oktay Kaynarca benim konservatuvardan Sınıf arkadaşım. 38 yıldır alakamız, dostluğumuz hiç kopmadı, daima devam etti. Bana bu diziden ve rolden bahsedince kıramadım. Oktay’ın teklifini kabul etmemin en Aka nedeni de eskiye dayanan arkadaşlığımız. Oktay Fazla hakkaniyetli, adaletli, düzgün, tertemiz kalbi olan bir adamdır. çok da yeterli oyuncudur. Tiyatroda çocuk oyunları yapmıştık lakin dizide hiç, bir ortaya gelmemiştik, burada birlikte olmamız Fazla âlâ oldu” diyerek kelamlarına başladı. 

Erkan Can

“GEÇMİŞTE çok PARALAR KAYBETTİM”

48 yıldır sanat dünyasının aranan isimlerinden biri haline gelen Can, “Parayla ilginiz nasıl?” sorusuna verdiği Enteresan cevapla hayranlarını şaşırttı. “Çok Nakit odaklı bir imal yok” itirafında bulunan ehil oyuncu “Geçmişte Fazla paralar da kaybettik. Düzgün niyetimizin kurbanı olduk. Birilerine kefil olduk, buralardan Fazla yaralar aldık. ancak vaktinde şöyle zorluk çektik diye yakınmayı sevmem. Onlar daima benim kazanımım, dersler çıkardık” dedi. 

Erkan Candan şaşırtan açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bensu Soral’dan o sorulara yanıt! “Ben birebir benim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir