MasterChef Türkiye programının gözde yarışmacısı Metin Yavuz! Nişanlısı ile dikkat çeken…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin severek izlediği MasterChef programında sivrilen yarışmacı Metin Yavuz, Özel hayatından ve programdaki performansından Dolayı sık sık gündeme geliyor. Nişanlı olduğu Ecem Eseler ile programdan sonra evleneceğini belirten Yavuz’un nişanlısıyla dikkat çeken kareleri toplumsal medyada gündem oldu.

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan MasterChef Karşılaşma programı nihayet hızlıyla devam ediyor. Argümanlı yarışmacıların bir ortada olduğu programda duruşu ve yaptığı yemeklerle sivrilen yarışmacı Mert Yavuz ise gündemden düşmüyor. Program sonrasında evleneceğini duyurduğu nişanlısı Ecem Eseler ile çekildiği pozlarla gündeme geldi.

NİŞANLISI İLE POZLARI DİKKAT ÇEKTİ

24 yaşında olan başarılı yarışmacı Metin Yavuz, 18 Mart 22 tarihinde Ecem Eseler ile nişanlandı. Geçtiğimiz günlerde romantik bir evlenme teklifi yapan Yavuz gittikleri Kapadokya tatilinde bindiği balonda “Ecem, evlen benimle. Seni Seviyorum” diye bağırdı. Evlilik teklifinden sonra gündem olan Yavuzun nişanlısı ile olan pozları ise dikkat çekti.

İşte o paylaşımlar;

masterChef metin yavuz ve nişanlısı

metin yavuz

Metin yavuzun nişanlısı ecem eseler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Bensu Soral’dan o sorulara yanıt! “Ben tıpkı benim…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir