Aylin Coşkun Sinan Akçıl’ı hırsızlıkla suçlamıştı! 5 yıl sonra yanıt geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 19, 2022 Yorum Yok

Sinan Akçıl’a Nakit verdiğini lakin karşılığında müzik kelamı alamadığını söyleyen Aylin Coşkun, “Sinan paramın üstüne yattı. Hakkımı helal etmiyorum” diyerek Başkaldırı etmişti. Mevzu hakkında sessizliğini bozan Sinan Akçıl’dan Karşılık geldi.

Geçtiğimiz haftalarda eşi Volkan Aslan ile Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Aylin Coşkun, Sinan Akçıl hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme gelmişti. 2017 yılında Sinan Akçıl’dan müzik almak için 7142 dolar ödediğini söyleyen Aylin Coşkun, “Gönderdiği müzikleri beğenmemiştim. Her önüme geleni okuyacak halim yok. Çok berbattı. Kala kala Sinan’a kalmadım. Müzik vermezse ölmem. Birçok başarılı müzisyen var. Evvelce peşin çalışırdım. lakin artık herkes avucunu yalasın, akıllandım. Ama o paraya artık tenezzül etmem. Sinan’a Küs değilim. Lakin hakkımı da helal etmeyeceğim” diyerek Akçıl’a ateş püskürmüştü. 

Aylin Coşkun

Hakkındaki suçlamalara birinci Defa Cevap veren Akçıl ise “Valla ne vaktini ne detaylarını hatırlıyorum. İki müzik yaptım, beğenmemişti” yanıtıyla herkesi şaşırttı. İkili ortasındaki tansiyon devam ederken Akçıl’ın aldığı parayı Geri verip vermeyeceği merak konusu haline geldi.

Sinan Akçıl

DAHA önce NE OLDU?

“Sinsirella” adlı kesimle Aka çıkış yakalayan Ünlü müzikçi Aylin Coşkun, evvelki gün 2019 yılında nikah masasına oturduğu eşi Volkan Aslan ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir müddettir gözlerden Irak kalan Ünlü müzikçi, muhabirlerle ayak üstü sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Aylin Coşkun

“Tüp bebek tedavimden Dolayı sahnelerden Irak kaldım. Tedavim devam ediyor şu an. İnşallah bitecek az kaldı” diye kelamlarına başlayan Coşkun, yeni müzikler yapmak istediğini ve Hande Yener’in kendisini Daimi arayarak ‘şarkı yapalım’ dediğini belirtti. Ersay Üner‘den müzik beklediğini söyleyerek hayranlarına müjdeli haberi veren Ünlü müzikçi, ayrıyeten meslektaşı Sinan Akçıl‘a da bahis hakkında reaksiyon gösterdi. 

Aylin Coşkun ve eşi Volkan Aslan

“SİNAN AKÇIL PARAMIN ÜSTÜNE YATTI”

Sinan Akçıl’dan bir türlü müzik alamadığına dikkat çeken Coşkun “Sinan’a Nakit verdim üstünden Fazla Vakit geçti. fakat müzik hala ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii” formunda konuştu.

Aylin Coşkundan şaşırtan Sinan Akçıl açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kanal 7’de Esaret dizisi milyonları ekran başına toplayacak! 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir