Pubg bedava uc kodlar 2023! Pubg bedava uc kodu nasıl alınır? Pubg bedava uc alma

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

Son devirde en Fazla sevilen ve fenomen hale gelen pubg oyununda kullanılan uc kodları internette en Fazla araştırılan mevzulardan biri oldu. Pekala en yeni Pubg parasız uc kodlar neler? Pubg parasız uc kodu nasıl alınır? Sizde Fazla oynanan pubg oyununda kendinize parasız uc kodları arıyorsanız haberimizin içeriğine göz atmayı unutmayın…

Akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda oynadığımız görüntü oyunları popülerliğini muhafazaya devam ediyor. En Fazla oynanan oyunlardan bir haline gelen pubg daha Fazla gençler tarafından istek görüyor. Pubg taşınabilir severlerin bildiği üzere oyun içerisinde kullanılan birçok uc kodları bulunuyor. İnternette pubg oyunu için kullanılan isimlerin yanı Dizi en Fazla aratılan mevzulardan biri de pubg uc kodlarıdır. Pubg mobile uc hilesi ile, oyun içerisinde birçok uc sahibi olabilirsiniz. Pubg mobile oyun içerisindeki herkesin alamadığı kıyafet, kostüm, skin, silah vs. üzere değerli envanterlere, parasız uc gönderimi yaparak sahip olmanızı sağlar. Yapmış olduğumuz bu pubg isimlerine hazırladığımız listeden kendinize Müsait olabilecek yeni bir İsim seçebilirsiniz. Pubg mobile uc hilesi 2023 ile, paralı olan bu uc varlığını parasız alabilirsiniz.

pubg parasız uc kodları

PUBG MOBİLE parasız UC 2023

Pubg oyunu geçtiğimiz yıllarda bütün dünyayı tesiri altına Meydan pandemiyle Birlikte Fazla oynandığı için en yüksek oyuncu sayısına yükseldi. Youtuber’lar ve yayıncıların Daimi olarak UC ile ekipman almaları sonucunda oyunu oynayan herkes UC’a İlgi duymaya başladı. Olağanda oyunda alınan bu uclar paralı olduğundan parasız almak için kimi prosedürler aratılmaya başlandı. 

PUBG FİYATSIZ UC KODLAR 2023

LBfhVHkZ2L2d5fVc54
35Iwf4hRaJMlNzjipL
57EKduYdrNAxORdyij
49SLNdYonxdghtY4ZR
rwq0JlJGa47QjnMr7n
2XSgtK2PLjxZ52eeXu
V8XShJLFFLxX2HbKEF
aR4kFu1EoI6IkjamZG
Y6qqSrRSP4WzunApR5
NilLWsr78HHFaoXuvH
7fxi6xlyrQcrSAeuAG
rod4iOi0u4it1ngbsJ
qDA5E2ZgTUhkRKqfIo
xH5EnWEsn9SnaPVbH2
VbGUCFxjuHOfaH1YTj
T2cZwphg4boXLW4rx7
SlloBNdkqLJWWPVffY
7nLHRD8AcwOHwItSaj
WYizQsPSXe2SP8iOkX
fjoqaW82VuCALWFPlA
xFgI2cNpcjViNaNZBH
gBSFKP8wzPsBYTqPiK
PR99mUhGkY0bJouGns
ASqIlHTiP6uehXYI9K
kJnK4OyXnnOcXazrs9
qkLrAA0D8uXibzvRch
FCElMxUQWLsQne3jxW
hF1KsT1g9Gt1Fs3sxU

 

Pubg parasız uc kodu nasıl alınır

PUBG MOBİLE parasız UC ANDROİD

Android telefon ya da tabletlerden de bu oyun oynanabiliyor. Android aygıtlardan parasız uc almak isteyenler de aşağıdaki metotları kullanarak pubg mobile parasız uc 2021 mart alabilirler. Tıpkı vakitte bu formülleri kullanarak iphone aygıtlarınızda da fiyatsız uc kullanabilirsiniz.

1. Çekilişlere katılarak parasız uc kazanmak

Son devirde artan online yayın platformlarda birtakım çekilişler yapılıyor. Bu çekilişlere katılarak UC kazanma talihi elde edebilirsiniz. 

Çekiliş kurallarını katılacağınız bu platformlar neler?

Nimo.tv

– NonoLive

Dlive

2. Turnuvalara katılarak Pubg mobile parasız uc kazanabilirsiniz

Yayıncılar kendi yayınlarında birtakım düzenledikleri turnuvalara katılarak uc kazanabilirsiniz. Ayrıyeten bu platformlarda gerçek Nakit mükafatı kazanmakta mümkün.

3. Nimo TV ile Pubg mobile parasız Uc kazanabilirsiniz

Nimo.tv ile izleyici kitlesini artırmak amacıyla  nihayet vakitlerde hem yayıncı hem de izleyici sayısını arttırmak için birtakım çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlerde en bilineni parasız Google Play kodu vermesidir. Birebir vakitte kendi yaptığı turnuvalar ile 2000$ üzere Aka bir ölçü Nakit mükafatını oyunculara veriyor.

Pubg parasız uc alma

4. Turkcell sence ile Nakit kazan parasız uc alabilirsiniz

Bu formülden yalnızca Turkcell olan aboneleri faydalanabiliyor. Turkcell aboneleri BiP üzerinde bulunan Sence kanalını takip ederek kendilerine sunulan Anketleri kendi nazar açılarına nazaran cevaplayarak Nakit kazanabiliyorlar. Bu anketlerden kazandıkları parayı Paycell kartlarına yükleyerek parasız UC alabilirler. Paycell kart olağan banka kartı üzere UC alımlarında da kullanılabilir.

PUBG mobilde parasız uc alma

5. Youtube’tan Nakit kazanarak uc’yi bedavaya getirin

Eğer âlâ bir oyuncu olduğunuza inanıyorsanız ya da farklı içerikler üretebilecek pozisyondaysanız bunları görüntüye alıp Youtube’ta paylaşın. Pubg Mobile oyunu en Çok oynanan oyun olmasının yanı Dizi en Çok izlenen oyunlardan biridir. Sizin de izleyici kitleniz Fazla kısa bir mühlet içinde oluşacaktır. Bu izleyiciler görüntülerinizi izledikçe Nakit kazanırsınız ve kazandığınız parayla UC almanız mümkün.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir