Nazlı Sabancı’nın ayakları gündem oldu! 4 aylık hamile olan Sabancı, Hande Erçel ile…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 15, 2023 Yorum Yok

Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı artık de ayakları ile gündeme geldi. Her paylaşımı Hadise olan 4 aylık Hamile sosyetik hoşun paylaşımında ayakları dikkat çekti.

2021 yılının Ekim ayında Ünlü Amel insanı Hacı Sabancı ile dünya meskenine giren Nazlı Sabancı, sosyetenin konuşulan isimlerinden. Hacı Sabancı ile olan evliliklerini çocukla taçlandırmak için gün sayan, 4 aylık hamile Nazlı Sabancı toplumsal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelen isimler ortasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde dünyaca Ünlü şarkıcı Dua Lipa‘nın MET Gala‘da giydiği elbiseyle paylaşım yapan Sabancılar’ın gelini gündemde oldukça yer edinmişti. Sosyetik hoş şimdilerde ise karnı burnunda verdiği pozla tekrar gündeme geldi.

Nazlı Sabancı

AYAKLARI GÜNDEM OLDU!

Kız çocukları olacağı öğrenilen ve çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı çifti geçtiğimiz günlerde Birlikte bir davete katıldı. Davetten eşiyle paylaşımlar yapan Nazlı Sabancı’nın karnı burnunda pozları dikkat çekerken, ayakları ise Hadise oldu. Sosyetik hoşun ayaklarını görenler “Cici ve güzel, yalnız ayaklar…”, “Hayranınız olarak söylemek isterim, size kapalı ayakkabılar daha Fazla yakışıyor” yorumlarını yaptı. Birtakım kullanıcılar da Sabancı’nın ayaklarını geçtiğimiz günlerde paylaşım yapan ve Yine ayakları konuşulan Ünlü oyuncu Hande Erçel‘in ayaklarına benzeterek “Yalnız Hande (Erçel) ile birebir ayakları, damar mı onlar?” yorumunda bulundu.

Nazlı Sabancı ayaklarıyla gündem oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mert Ramazan Demir’den yeni reklam filmi! Kamera gerisi manzaralarını paylaştı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir