Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 15, 2023 Yorum Yok

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” iletisini verdi.

Geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen 14 Mayıs 2023 seçimleri sonrası bir paylaşım da Emine Erdoğan‘dan geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın eşi Emine Erdoğan toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla seçimle ilgili değerlendirmede bulundu. Emine Erdoğan’ın “Kazanan Türkiye oldu” ve “Durmak yok, yola devam” mesajları dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emin Erdoğan

“DURMAK YOK, YOLA DEVAM!”

Emin Erdoğan toplumsal medya hesabı üzerinden seçim sonrası yaptığı paylaşımda “Çocuklarımızın geleceği için bugün sandık başına giden milletimizin kararı sonucunda Türkiye Yüzyılı galip geldi. Kazanan Türkiye oldu. Bir olduk, birlik olduk, Aka ve kuvvetli Türkiye için alın teri döktük. Elde edilen kazanımlarımıza yenilerini ekleyerek Türkiye Yüzyılı’nı Tekrar omuz omuza inşa edeceğiz. İnanç, istikrar, hizmet diyerek bu yolda davamıza gönül veren aziz milletimize en kalbi şükranlarımızı sunuyoruz. Bu gurur ve muvaffakiyet hepimizin. “Hayalleri gerçekleştirmek ve her alanda başkan bir ülke için hakikat adımlarla durmak yok, yola devam!” ifadelerine yer verdi.

Emine Erdoğan seçim

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir