Tag

Oyuncu

Al Sancak 16. bölüm fragmanı yayınlandı! “Eğer ölseydin, ben de ölürdüm Ali”

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak, Biricik başına düzenlediği operasyon 15. kısma damga vurmuştu. Pekala al Sancak 16. kısmında neler olacak? İşte al Sancak 16. kısım fragmanı…

6 ay önce doğum yapan Fahriye Evcen kendini spora verdi! Ünlü oyuncunun son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz aylarda ikinci Kez Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşayan hoş oyuncu Fahriye Evcen kendini spora verdi. Doğum kilolarından kurtulmak isteyen Ünlü oyuncu bir oldukça zayıfladığı dikkatlerden kaçmadı. Doğum kilolarında kurtulduğu hali Fazla beğenildi.

Hande Ataizi’nden Aşk-ı Memnu açıklaması! Yeni “Firdevs”den film yorumu

Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan Ünlü oyuncu Hande Ataizi, yeni sineması “Bihter” hakkında açıklamalarda bulundu. Sinemada Firdevs Yöreoğlu karakteri olarak yer alacak olan Ünlü oyuncu yeni projesinin nasıl gittiğinden bahsetti.

7 aylık hamile Aslı Enver’den karnı burnunda poz! Kızına vereceği isim…

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti muhakkak olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

7 aylık hamile Aslı Enver son halini paylaştı! Kızına vereceği isim…

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. Bebeğinin cinsiyeti aşikâr olan 7 aylık Hamile olan hoş oyuncu nihayet halini paylaştı. İşte Ebeveyn olmaya hazırlanan Enver’in nihayet hali..

Hande Erçel ve Mert Ramazan Demir’i buluşturan proje! “Ablası gibi duruyor”

Son periyodun fenomen isimleri ortasında yer Meydan genç oyuncu Mert Ramazan Demir ile hoş oyuncu Hande Erçel’i buluşturan yeni bir proje geliyor. Magazin dünyasına bomba üzere düşen ikilinin partner olacağını öğrenen hayranlarının bir kısmı duruma sevinirken bir kısmı ise Olumsuz yorumlarda bulundu.

Mert Ramazan Demir ve Mert Yazıcıoğlu’nu karıştıran Demet Akalın tarafını seçti!

Ünlü müzikçi Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Yalı Çapkını’nın başrol oyuncusu Mert Ramazan Demir’in oyunculuğunu övmek isterken yanlış İsim kurbanı olmuştu. Mert Yazıcıoğlu’nu etiketleyen Ünlü müzikçi, tarafını seçti.

Bennu Yıldırımlar’dan büyük vefa! Yaprak Dökümü dizisinin Fikret ve Cevriye’si yıllar sonra…

2006 yılında yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı devirde izleyenleri ekran başına kilitleyen sıra Yaprak Dökümü’nün başrol oyuncularından Bennu Yıldırımlar, birebir dizide Birlikte yer aldığı ehil sanatçı Güler Ökten’i ziyaret etti.