Al Sancak 16. bölüm fragmanı yayınlandı! “Eğer ölseydin, ben de ölürdüm Ali”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 19, 2023 Yorum Yok

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı TRT 1’in bomba projesi al Sancak dev yapımıyla bütün dikkatleri üzerine çekiyor. al Sancak, Biricik başına düzenlediği operasyon 15. kısma damga vurmuştu. Pekala al Sancak 16. kısmında neler olacak? İşte al Sancak 16. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in dev yapımlı projesi al Sancak dizisi, heyecanı dorukta yaşatmaya devam ediyor. özel harekât askerlerinin etkileyici öyküsünün anlatıldığı al Sancak dizisinin senaryosunu Atilla Ergin yazarken direktör koltuğunda Can Emre oturuyor. Öte yandan başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın olduğu dizide kullanılan Özel askeri araçlar ve teçhizatlar ise adeta göz dolduruyor.

Al Sancak 16. kısmıyla 25 Mayıs Perşembe saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Al Sancak dizisi fragman

AL SANCAK DİZİSİ 16. KISIM FRAGMANI

Al Sancak dizisi dev yapımıyla dikkat çekti

AL SANCAK 15. KISMINDA NELER OLDU?

Elizabeth ve Ali’nin birebir anda vurulmasıyla şok olan Nadia harikulade bir sıkılmışlık içinde kaldı. Sacit Kumandan, Elizabeth’in Nadia’nın gerçek annesi olmama ihtimalinden ve yapılan DNA testinin Düzmece olabileceğinden bahsetti. Bu ihtimalleri öğrenen Nadia ise kararsız kaldı.

Pençe Timi sayesinde adalete teslim edilen Boran’ın Ahtapot’a ziyan vereceğini düşünen Elizabeth, Lilith ve Nadia’dan mahkeme öncesinde Boran’ı infaz etmelerini istedi. Lakin Boran’ın avukatının da takviyesi ile hastaneye sevki sırasında kaçtığı öğrenen Elizabeth, Ahtapot için artık tehlike oluşturmadığını söyledi ve infazı iptal edildi.

Boran’ın yakalanması sebebiyle Pençe Timi bir cümbüş düzenledi. Keyifli anlar yaşanırken Selim artık Aslı’ya hislerini açtı lakin işler Selim’in umduğu üzere ilerlemedi. Cengiz ise Eylül’e istikbal planlarını sordu lakin Eylül’den beklediği yansıyı alamayınca Hayal kırıklığına uğradı. Hisleri karşılık bulamayan Selim ve Cengiz, dertleşti.

Sedef ve Aras; Ali’nin meskenine giderek birbirlerini tanıma yolunda olduklarını ve bir müddettir irtibatta olduklarını bildirdi. Ali ise bu durumdan hoşnut olmadı ve konuşmaya devam etmek istemedi.

Yakalanan Boran konuşmadı, Boran’ın konuşması için Ali Yüzbaşı çocuklarının bulunması gerektiğini düşündü ve böylece çocukları Boran’ın elinden kurtarmış oldu. Konutun yeri tespit edildikten sonra Ali Biricik başına operasyona gitti. Boran’ın çocuklarını bulan Ali, beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşıp düşmanın eline geçti ve azap gördü. Çok dozda elektriğe maruz kalan Ali nasıl kurtulacaktır? Her yerde Boran’ın gizli meskenini arayan Pençe Timi, geç olmadan Ali ve Boran’a ulaşabilecek mi?

Güçlü yapımı, etkileyici kıssası ve başarılı oyuncu takımıyla TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan paylaşırken dizide ayrıyeten; R. Aybars Seviye, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Nihat Altınkaya, Funda İlhan, İdris Nebi Taşkan, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Ortan, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel üzere başarılı isimler rol alıyor. al Sancak dizisinin senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Mehmet Arı, Selman Kılıçaslan ve Yelda Arıtaş Fazilet kaleme alırken, direktör koltuğunda ise Günay Günaydın oturuyor

TÜRK DİZİ TARİHİNİN EN BÜYÜK YAPIMLARINDAN BİRİ ‘AL SANCAK’

Etkileyici kıssası ile nihayet günlerde sıkça isminden Laf ettiren ‘Al Sancak’ dizisinde şu anne kadar Cenk kruvazörü, Preveze Serisi 18 Mart Denizaltısı, Skorsky helikopter, CH-47 Chinook helikopter, özel Kuvvetler Casa Uçağı, girişken deniz botları ve Zodiac botları kullanılırken birebir vakitte envanterdeki birtakım Özel silahlar ve askeri teknolojik teçhizatlar da yer alıyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Milli Teknoloji atılımını gerçekleştiren Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni periyoda Müsait Fazla daha faal Emniyet stratejileri üretirken “Al Sancak” dizisi envanterdeki birtakım yerli ve ulusal Özel teknolojileri de izleyicileri ile buluşturuyor.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

Şimdiye kadar çekilmiş bütün projelerden daha gerçekçi ve etkileyici yapıma sahip olan dizinin ilerleyen kısımlarında hangi Özel askeri araçlar ve teçhizatların kullanılacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

“OYUNCULAR HZIRLIK SÜRECİNDE 3 AY EĞİTİM ALDILAR”

Dizinin hazırlık sürecinde emekli Sat Komandosu Bülent Kuru’dan yaklaşık 3 ay süren Özel bir eğitim aldıkları öğrenilen oyuncuların, Özel askeri teçhizatın kullanımından askeri standartlarda operasyonların nasıl yapılması gerektiğine kadar birçok mevzuda ağır idmanlardan geçtiği belirtildi. Eğitimlerde; operasyonlarda takım olmanın ve grup ruhunun değeri ön plana çıkarken oyuncular hayatları boyunca unutamayacakları bir eğitim olduğunu vurguladı.

Al Sancak 2. kısım fragmanı

AL SANCAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dünyada başlayan kaos çağı, bütün ülkelerin Emniyet siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla Hudut güvenliğinin hududun Fazla ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir. Kahraman Mehmetçiğimizin Kıssası Dünyada başlayan kaos çağı, bütün ülkelerin Emniyet siyasetlerini gözden geçirmesine neden olur. Güç havzalarının terör örgütlerinin denetimine bırakılmasıyla Hudut güvenliğinin hududun Fazla ötesinde başladığı yeni bir periyoda girilir.

Al Sancak dizisinin konusu ne

AL SANCAK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolü paylaştığı üretimde, İdris Nebi Taşkan, Aybars Seviye, Emre Dinler, Cem Kurtoğlu, Ahmet Yenilmez, Ahmet Olgun Sünear, Melih Özdoğan, Tezhan Tezcan, Ömer Faruk Ortan, Murat İnce, Fatih Gühan, Çağlar Sayın ve Ayşen Sezerel rol alıyor.

Al Sancak dizinin oyuncu kadrosu

Al Sancak dizisi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir